1000% normál vs 1000% reál

..čo dnes je normálne nevie nikto. Na svetlo sveta normalita už totiž nesmie. Totiž hlavný prúd establišmentového otroctva a šialenstva diktuje tempo života a umierania na jatkách akých sme a my nie, že hovoriť nič nesmieme ale byť už ani toľko. V pokuse na humanite sa nešetrí a fantázii v mučení človeka človekom sa samozrejme medze nekladú. Realitu akoby bolo ťažko oddeliť od strojového civilizačného mechanizmu, ktorý rozoberá Zemeguľu a spoločnosť, ktorá sa na nej uhniezdila. Štokholmský syndróm prešiel do megarozmerov, ktoré znamenajú, že mučený si vynucuje na mučiteľovi aby ho mučil čoraz viac a viac a čoraz silnejšie on pritom trpel.

Humanita dneška sebou rozhodne nevládne, a rozhodne sebou nekvitne.Vrchol ľudstva bude snáď jedno jediné;  vyhladenie do poslednej ekonomickej jednotky. Exterminácia v rámci agendy 21 počíta s ´ukončením ľudskej populácie´ do roku 2030-40 v najhoršom prípade 50, keď teda konšpiračné zdroje neklamú, ale prečo by klamali, keď sú konšpiračné?

Ľudstvo ako ho dnes poznáme si zrejme užíva planétu a jej plody naposledy. Najviac na tejto maškaráde prekvapí tá neustála činorodosť ´obyčajných ľudí´, ktorá keď už to človek berie do dôsledku nie je ničím iným než priznávaním si svojej absolútnej zbytočnosti a postrádateľnosti za každým krokom. Masy sú tu zbytočné. Prečo? Pretože si na seba nezarobia. To čo zarobia ide na ich prevádzku a majiteľovi sa nevracia nič. Preto spoločnosť je treba popraviť. Masy dneska skrátka nemajú pridanú hodnotu. A nikto za nich sa nezaručí; jedna z predstáv poplatných agende vyhladenia je, že sa na Zem ´zlakomili ufóni´. Nech je ako chce. 21 storočie nebude triumfom človeka. Pýcha predchádza pád.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *