Afrikanizovaná Európa; rasistove nové šaty

My Európania, alebo my pohania. Nemajú nás radi na tomto nešťastnom svete. Sme pohanmi telom a aj dušou. Keď za čias vodcu Adolfa Hitlera boli ľudia svedkami ´arizácie´ tak sa tento fenomén mohol javiť ako zástupný fenomén pohanstva. Prečo? No v prvom rade šlo o vendetu. Totiž kresťanstvo si nad pohanskou Európou uzurpovalo svoju moc, ktorá nad ňou vládne 1500 rokov. Kresťanstvo sa snažilo vytrhnúť európske  korene a sabotovať Európsku pohanskú civilizáciu v minulosti ako to činí dnes, keď sem zo svojich púští kde vzniklo ťahá bezprízorné milióny, ktoré vykorenilo pre zmenu tam.

Ovšem pravdou je, že sa nás kresťanstvo snaží balamutiť, že sa tak deje vinou Islámu, a ´Jihadu´, ale nebol to ani Islám a ani Jihad, ktorý vyvolal vojnu v Sýrii, Afganistane, a Lýbii,či Iraku, ale práve fundamentalistické kresťanské USA s hojnou podporou z Európy. Keď Adolf Hitler ´arizoval´ Európu tak ju iba navracal jej koreňom, kde árijci ako kresťanstvom neinfikovaní národ a rasa znamenali hodnoty, a vznešenosť kultúry.

Čo robia dnešní kresťanskí ´dobrodinci´? Tí dnes Európu ´afrikanizujú, islamizujú´či inými slovami násilím obracajú znova na svoj obraz. Adolf Hitler sa Európu snažil vytrhnúť zo spárov cudzích vplyvov, ktoré pod maskou falošného súcitu tvoria neuveriteľné škody, a plodia násilie, ktoré stojí slobodu všetkých, ktorí sa museli pred týmto režimom skloniť do krvi.

Časy Adolfa Hitlera sa dnes v mejnstrímovej politike v, ktorej má napríklad ekológia posledné miesto, a to ak vôbec nejaké sa ´chápu´  istými pánmi pri moci dneška ako ´liberálni demokrati´ a podobní kati ako násilné v tom, že Adolf Hitler ´arizoval´ či ponemčoval Európu. Pod ťažkotonážnou váhou médií, ktoré patria vyvoleným sa dnes pranieruje arizácia, a ´národný socializmus´ odsudzuje ako ´rasová ideológia´ kým sú to práve dnešné časy kedy sa nikto neunúva ani skrývať, že Európu afrikanizuje, islamizuje, skresťanšťuje, či depopulizuje od rasy indoeurópanov teda pôvodnej rasy Európskej, a túto lenivosť tento hrôzostrašný stav vôbec skrývať ešte nazývať ´slobodou multikultúry, rasovou znášanlivosťou´ a podobne.

No isté je, že tí, ktorí umierajú v teroristických vojnách paktu USA a NATO by o ´rasovej znášanlivosti´ vedeli, keby ešte boli medzi nami viac povedať ako ja pohodlný Európan, ktorý huhňná a hňahňá svoje mentálne zárezy sem do ekoblogu.  Avšak jedno je isté. A to jedno by som odkázal ľuďom, ktorým ´liberálna demokracia´ ide pod nos a nepáchne ešte stále po mŕtvole humanity, ktorou naozaj je. Ak si Vaši mocipáni dovolia osočovať niekoho za arizátora a teda ´rasistu´ tak my, ktorým sa multikultúrny útlak a beznádej nepáči máme plné právo nazývať rasistami tých, ktorí našu Európu ´afrikanizujú´ pod trápnymi slovíčkami ako ´multikultúra, sloboda, a antirasizmus´. Európania nebudte predsa smiešni; toto je rasizmus najčistšieho a najhrubšieho zrna a to zvlášť preto, že odmieta svoje meno, a hovorí si ´multikultúra.´My v Európe predsa vieme to o čom si Sokrates myslel že nevieme a čomu had kázal ´učiť sa, učiť sa, učiť sa´ ; my vieme čo je dobro a čo zlo.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *