Armáda pred vzdelaním

Tento hnus, ktorý človeka naplní, keď toho mentálne zablokovaného kádrového papaláša vidí. Nákup transportéra za 400 miliónov eu? …K tomu poznámka, že človek-občan sa má nechať prekvapiť, že čo človek ako on ešte všetko nakúpi. Za naše dane sa nakupujú transportéry v krajine, kde stagnuje školstvo, zdravotníctvo, ekologický rezort, energie, kde je predražené všetko od služieb, po jedlo. Nenormálne zdanenia a oproti tomu úbohé platy.

Tak táto krajina si dovolí jednému mentálne zablokovanému ´sľubovať´ občanom prekvapenie o tom, čo ešte všetko armáda nakúpi. Že to ešte nie je koniec. No náš koniec to bude skôr pomaly. Ako smutné na tom celom je ako osobné to vždy musí byť. Niekto dokáže od štátu teda daňových poplatníkov bez toho aby k tomu občan mohol čo i len ceknúť vytiahnuť 400 miliónov na transportér? A bežný človek sa nedostane k dvestotisícom z eurofondov na projekt, ktorý investuje do vzdelania, lebo prednosť v tomto štáte majú privátne záujmy a lobing známych firiem, ktoré tunelujú čo sa len dá?

Aký div, že vzdelaní ľudia sú na smiech, keď panuje taká nevzdelanosť? Ekológia? Skúste v takýchto pomeroch kde bežný človek o každé euro bojuje, aby niekto vysolil 400 milióńov za nepotrebnú vec, lebo Slovensko nie je samostatné a ako kolónia snáď platí vypalné za ochranu od EU lobovať za ekológiu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *