Biologická vojna dneška

Zem zničená kontrolou počasia na milióny rokov už dnes. A týto ´ľudia´ sa nezastavia sami. Verejnosť v ignorácii, pokrytectve, nevedomosti naozaj kozmických rozmerov. Biologická vojna v, ktorej ide o to dostať počasie Zeme pod vlastnú kontrolu s tým ako sa pod touto kontrolou zarába na GMO, vojnách vyvolaných suchom s následkami v rádovo miliardách druhov hynúcich  na suchu, vo vode, alebo vzduchu. Toto šialenstvo otepľuje Zem denno-denne 400000 tisícami Hirošiimských bômb!

Mentálne deficientní ľudia, ktorí v oficiálnom naratíve klamstiev o klamstvách diktujú verejnú mienku o ´globálnom otepľovaní´, aby geoinžiniery mali dôvod Zem ´ochladzovať´ ohňom z Hirošimi. Neveriť ani pol slova žiadnej ´ekologickej´ organizácii, ktorá adresne a jasne nehovorí pravdu o geoinžinierstve a nekonfrontuje na všetok život tvrdý fakt biologickej vojny o počasie a kontrolu nad ním, ktorá chce byť absolútna.

Táto vojna pod konšpiračným názvom známa ako ´chemtrails´ je reálne vedúca ku konca života Zeme, a všetky vlády sveta si na tejto tragédii o ktorej je verejnosť držaná vo tme hrejú svoj šialený guľáš z mŕtvol všetkého čo dýcha. Totálne apatická spoločnosť, ktorá je na narkotikách, telefónoch, televíziách, a vlne šialenstva nemá často ani šajnu, že jej koniec je stanovený. Tak ako keď sa narodí zviera hospodárske a jeho porážka je istá tak je istá porážka ľudstva geoinžinierstvom, ktorá je stanovená cca do roku 2030 ako uskutočnená.

Zem je holokaustovaná deň za dňom 10-20 miliónmi ton ťažkých kovov rozprašovaných do stratosféry. Ľudstvo je holokaustované deto. Ľudia, ktorí sa dostali ku kontrole Zeme a spustili svoju krutovládu ako Musk, a ďalší , ktorí poskupovali politikov vo všetkých Zemiach svoj experiment ďalej plánujú zastrešovať 5 G technológiou, ktorá zvýši už teraz neudržateľný elektro smog o neuveriteľné levely, útočia za maskou pokroku a humanity na sám život Zeme, ktorá je im ako hračka so všetkým čo na nej žije.

Ľudia, ktorí nečítajú, nevidia, nemyslia, nevnímajú, nepočúvajú, ale čumia do debilov sú kravy na jatky, a meso pre supy. A načo, že posledné prišli ´vedci´ v médiách mejnstrímu? Že keď na napadrť vysušenú Zem hodíme zápalku tak do tla zhorí.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *