Člen systému;hlas elít

..dnešný spoločenský systém to je patologická brutalita.

Ľudia už lačnia len po krvi. A tá potečie. Smrť je všade, a je ju cítiť. Je hmatateľná, a je prítomná.  V biologickej vojne, ktorú ´predstavitelia vlád´ nepriznajú akoby išlo o nejakú voľnočasovú aktivitu ´elít´ pre obecné blaho.

Iste nikto nepovie na plnú hubu, že NÁM TO JE JEDNO ZA KAŽDÚ CENU. Preto, že to tak je, že za každú cenu tj v tomto prípade za cenu, že čoskoro bude po prírode, že čoskoro bude po živote je IM TO VŠETKO JEDNO PRETO, ŽE IM NEMôŽE BYŤ INAK AKO JEDNO. No nikto z nás, ktorým nám je to jedno, lebo inak nemôže sme si to nevybrali, ale boli sme do týchto rolí obetí natlačení  lebo sme nevedeli a ani nevieme inak; človek ako ja, ktorý je celý život v absolútnej ignorácii spoločnosti lebo si ako obeť bol vždy sám na vine je človek ako ste vy. Člen systému, ktorý po Vás zametie každú stopu. Vás zradili Vaše vlády, a všetci tí, ktorí Vám o biologickej vojne zvanej chemtrails nehovoria ani pol slova Vás klamú.

 

Dnešný spoločenský systém je horúco. Teploty stúpajú a agresivita v ľuďoch narastá. Zem je roztápaná chémiou, ktorá má vyzabíjať život a ľudí. Elity hovoria jedno ; ´MUSÍME ZABÍJAŤ DETI, ZABÍJAŤ ĽUDÍ´ a ´MUSÍME USPIEŤ´.
A úspech sa dostavil. Dostavuje. Úspech je niečo pre potkanov každodenne chemizovaných celkom relatívne. Napriek tomu tieto potkany nerobia nič iné ako to, že poslúchajú. Autority ako politické strany sa nespochybňujú, názory, ktorý hovoria o tom ako sú tieto strany skorumpované sa medzi ľuďmi , ktorí vysedia dni a týždne na´FB´ sa nezdieľajú.

Ako  príklad takejto ultra skorumpovanej strany, ktorá bojuje proti ´fašizmu´, keď napríklad v Nemecku prebieha genocída ´indoeurópanov´ tj nemcov uvediem ĽSNS, ktorá k zabíjaniu detí v tejto vojne nepovie ani áno, a ani nie, a blokuje ma keď sa pýtam či je chemtrails pre SR v pohode, alebo by som s tým argumentom nemohol sa pri zbieraní podpisov pod vystúpenie z NATO argumentovať ….

 

My členovia systému nemáme nič iné ako ignoráciu spoločnú so systémom. Ignoráciu, ktorá nás spája, korupciu, ktorá nám je spoločná. ZA KAŽDÚ CENU NÁM JE TO JEDNO, lebo tá cena je náš život.

..cena pre systém….

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *