Ešte jeden emigrant a uvidíš čo si nevidel

My tu v SR nepotrebujeme ´multikultúru´, ktorou sa myslí, že ´rasovo farební´ žijú s ´bielymi´. My tu dávno máme obrovskú populáciu ´ rómov´, ktorá sa stále rozrastá. Slovo ´multikultúra´ pritom v realite označuje ono perverzné zmýšľanie, ktoré hovorí, že ´rasizmus´ nie je nič iné ako potieranie ´farebných´ a to ´bielymi´. 

Ako ľahké a ako priesvitné, že nie? Biely nemôže hájiť svoju farbu preto, že je biely na jednej strane, lebo to z neho robí ´rasistu´, ale môže biť napádaný farebnými zato, že nie je dosť multikúlturny tj že nie je dosť ´rasistom´, aby uznal ich farbu, a povedal, že  ako menšina / znova opakujem, že čo do počtu na svete biely tvoria 3 %ntá a farební tých 97% rasizmus niekto?/ majú na bielych právo ich diskriminovať s predsudkom rasizmu ako odsúdenia hodných?

Hovorím, že zavedenie pojmu ´multikultúra´ nám v SR dávno nič nového neprinieslo. Mali sme a máme rómsky problém, ktorý je samozrejme aj ekologickým problémom a to nemalým, a to za každej Ficovej vlády, ktorá tento obrovský spoločenský, rasový, alebo  aj kultúrny problém ignoruje ako všetko ostatné s tým,  a nepotrebujeme k tomu ďalšie problémy pre zmenu s ´menšinami´ islamskými, africkými, a inými. Vôbec nechcem multikultúrne žiť to znamená mať svoje práva v hajzly a vôbec sa nechceme poklonkovať cudzím elementom v našom vlastnom dome.

Multikultúra je pojem falošný, je pojmom, ktorý zdôrazňuje biely aparteid, a legitimizuje katovanie bielych pocitom viny, ktorý sami nevytvorili. Ja ako biely Európan predsa nemôžem zato, že naše vlády vraždia bielych ľudí likvidačnými politikami multikultúry, že v SR sa rodí viac rómov ako bielych, že Africké kontinenty sú premnožené lebo biely sú ich nútení sponzorovať dodávkami riže, sóje, že tieto kontinenty ako Afrika, Južná Amerika alebo India sú časovanými populačnými bombami, a ktoré ako také si nezaslúžia ani moju najmenšiu sympatiu,  lebo sú liahňami zla, ktoré v Európe nechceme.

My v Európe od čias Platóna vieme čo je dobro a zlo. Multikultúra je zlo, ktoré naše vlády vytvárajú za vidinou zisku, a moci, ktoré im nepatria. My občania štátov európskych nemáme žiadnu istotu ako tú, že my sme istotou a zárukou platcov daní pre štát, ktorý nám naopak nedáva nič, ale všetko spolu s peniazmi na dane berie. Berie nám dôstojnosť ´multikultúrou´, ktorá je hrubým porušením ľudských práv ´bielych´, a doslova im zatvára ústa skôr akoby na svoju obhajobu v situácii, keď sú do toho brániť sa nútení niečo povedali. Štát nás okráda aj o kultúru, ktorá nie je multikultúrou. My vieme totiž čo to je život popri ´rómskej menšine´. My nepotrebujeme školy kde sa máme učiť multikultúre. Nepotrebujeme žiadne cudzie elementy, ktoré vykrádajú našu vlastnú kultúru a Zem, lebo nám je to politicky korektne nariadené, a musí nám to byť jedno, lebo inak nám hrozia smrťou, ktorá nás v záplave tej cudzoty aj tak čaká.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *