Humanita nemá budúcnosť

Najvetšou prekážkou v ceste k objavu nie je nevzdelanosť či neinformovanosť, ale ilúzia vedenia.

Daniel Boorstin
 Klonovaní ľudia chodia už po svete od 1938 smeho. Žijeme ďalej, ale svet je inde. Realita je inde. V našom jedle je nanotechnológia, našom vzduchu je nanotechnológia, ktorá spolu so ´smart prachom´ robia svoje zázraky pre tých, ktorí za oponami vlád ťahajú nitkami.
Vlády dnešných krajín všetky súhlasia s tichým odstraňovaním svojich obyvateľov, ktoré prebieha v súlade s nulovou garanciou akýchkoľvek práv. Každý človek na kolenách v nemom súhlase zazdený do vezenského matrixu, ktorý ovláda elektrosmog 4 G, ktorý sa už onedlho nadvyhne k 5 G, ktoré vyzabíja všetko rad-radom.
Humánnni nevoľníci vydaní napospas svojim vládam, ktoré si na garanciu práva svojich občanov rozhodne nepotrpia. Žiadny politik  v SR dnes nehovorí o nanotechnológiách v jedle, ktoré sú ešte nebezpečnejšie ako GMO, o biliónovom biznise Biliho Gatesa s vakcináciami, ktoré sú napakované hliníkom, alebo o …aluminium dioxide, báriu, stronciu, fluoride, ktorý obsahuje 300 toxinov a ťažkych kovov, ktoré sa na nás ako látky pre ´modifikáciu počasia´ z lietadiel sypú hlava nehlava deň čo deň?
Nehovoria o tom, že žijeme na úrovni chemickej kastrácie atmosféry radarom aktivovanej mikrovlnnej radiácie a že nato aby sme mohli kontrolovať ´emisie´ ich práve týmito posypmi zvyšujú?
Že nám vymierajú stromy, včely, a všetky ďalšie druhy pre tieto megabrutálne zásahy do atmosféry? Že sa Zem otriasa v základoch, kde sa jej podkuruje koľko znesie tj cca 400000 Hiroším denne? Že Irán musel tento rok čeliť suchám, ktoré týto geoinžiniery spôsobili, aby mu ukázali, že s ich celosvetovým experimentom so Zemou nesúhlasiť sa nepatrí? Že sme v biologickej vojne, ktorú pomaly, ale isto prehrávame?
Ó áno ´vývoj´ ide ďalej cez mŕtvoly všetkých nás. Biologické technológie sú v tejto vojne v reálnom čase aplikované na reálne subjekty, ktorými ste vy sami. Vaši politici vám nehovoria, že všetko čo jete je buď GMO, alebo Nano-modifikované, aby ste do tridsiatich rokov najneskôr vykapali a naplnila sa tak Agenda 21, ktorá chce skresať zo Zeme celých osem miliárd+/mínis?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *