Ich divočina spasí Váš svet, či všetko pre nič obetujeme len radi…

Pseudochrana prírody je taká, ktorá nechráni prírodu, ale záujmy tých, ktorí sa pyšnia ochranou prírody.

Jedným z takých je bez debaty ´LZ Vlk´.

V toxickej kazajke ktorej je Zem, ktorá je denno denne bombardovaná tonami chémie na nebesiach schnú stromy a nové nerastú. Ono schne všetko, ale stromy viditeľne najviac. Ako vieme v tomto roku sme zažili už fakt viac než dosť ako požiarov lesných, tak požiarov iných, ale hlavne vyschnuté lesy, ktoré masívne hynú. Nehovorím o tom, že ľudia kántria lesy priamo. Ale to,že geoinžiniersvo otepľuje Zem vo viac-násobnej miere ako akékoľvek globálne otepľovanie kôli akému sa používa údajne, ktorým sa zdôvodňuje to prečo máme ´geoinžinierstvo´.

Pri LZ Vlk som sa bohužiaľ dostal iba po povinné zadanie, ktoré zneje, že nič ako ´chemtrails´ nie je, a sme to my teda Vy, teda pardón ´príroda´, ktorá tak vysýcha, ktorá keď s ňou ´nebudeme´ robiť ´nič´ sa z ničoho nič stane divočinou, a ´spasí svet´. No iste. Doporučil by som ´LZ Vlk´ si pozorne preštudovať materiály, ktoré im naposielal som ako napríklad tento; http://svetelneinfo.cz/zlodeji-dazda/   

keď svoje divadlo hlúpe naozaj hrajú celkom ´nevinne´. Vzhľadom, ale nato, že som skoro so stopercentnou istotou presvedčený, že to tak nie je, by som povedal, že LZ Vlk parazituje na vašich peniazoch, ktoré s tým, že geoinžinierstvo pokračuje sú bohužiaľ vyhodené nakoľko žiadne vlky, a ani nikto ďalší nemá v moci Zem alebo les zachrániť pred touto iniciovanou deštrukciou z hora na, ktorú masy nehovoria nič.

Z toho  hľadiska Vlk patrí do mediálneho cirkusu okolo ´globálneho otepľovania´ a s tým, že má ambicíu byť ´ekologickou´ organizáciou či ´zoskupením´ vlastne do ´blázinca´ ako všetci, ktorí veria, že ´divočina´, ktorú bude obhospodarovať niekto z oblakov prežije toto storočie.

Inými slovami Vlk bude celý, keď sa Zem nechá napospas zožrať pliage modifikácii počasia ako by sa nič nedialo, nestalo. Všetko je Zem, ktoré obetujú pre nič, ktoré je hlavným bodom ich ´programu´ ochranárskeho.  Ľudia, ktorí tejto parazitickej organizácii prispievajú všimným by mali popremýšľať na koho svoje peniaze vyhadzujú, a čo by im povedal ich ´Vlk´ na otázku programov modifikácie počasia, ktoré podľa všetkého sú dielom z USA kde sa k nim otvorene hlásia ľudia ako David Keith; https://en.wikipedia.org/wiki/David_Keith_(scientist)

Otázka by bola minimálne na mieste, lebo príroda aj keď nič od nikoho nechce tu už dlho nebude, a ´divočina´ jednej šialenosti za druhou, ktoré Vlk chŕli na svet bude čoskoro to jediné čo nám ostane okrem očí pre plač vypálených napríklad aj týmto ´septembrovým´ slnkom. Geoinžinierstvo je projekt, ktorý fakticky ruší aj ročné obdobia, ale  ´Vlk LZ Smer sro´ ešte nikoho zrušiť nenapadlo.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *