Kazatelia

Ak sme si všetci rovní tak nikto už nepotrebuje práva. Friedrich Nietzsche to povedal už pred dobrými sto rokmi. Dneska je téma ľudských práv horúca a to hlavne preto, že kazatelia týchto práv rovnosti všetkých so všetkými sú samo sebou tí, ktorí na seba vzali ´distribuovať rovnosť´ bez toho aby patrili medzi všetkých si so všetkými rovnými. Ženy, muži, deti, starí, mladí, mrzáci, vysoko inteligentní aj takí, ktorí pomaly neprešli ani základnou školou sú si dneska ´rovní´ a to bez rozdielu.

Zmazať všetky rozdiely v nejakom svete pomyselnom abstraktnom je to čo sa nám núka ako ´demokracia´. Keď niekto ako športovec má zdravé nohy a predbehne mrzáka, ktorý ledva chodí tak bez ohľadu nato, že ´diskriminuje´ a prekračuje zákon, by si mal uvedomiť, že nie je právo ako právo, že právo nedáva ten, ktorý ma na viac, ale ktorý nemá na nič. Nie je to teda tak, že sa porovnávame preto, aby sme videli rozdiely, ale preto aby tí s nami ´pre porovnanie´ horší nám určili čo je naše slobodné právo ´rovnosti´.

Kedysi sa hovorilo, že ´človek je človeku vlkom´. Dnes to údajne neplatí. Človek ako vrcholový predátor je inému nie už vlkom, ale je tomu inému všetko čo ten chce aby bol lebo rovné práva; napríklad ja som ´etiópskemu desintegrovanému stagnátovi´, ktorý sem do Európy lezie mi požrať deti nie nadčlovekom sveta v, ktorom sa mu nemôže ani snívať o mojom živote, o živote aký mám ja, ale som mu ´rovní´ dokonca vzhľadom na nastavenie zákonov EU preto, že som mu potenciálne by nebol mohol byť rovný úplne by mala byť jeho inferiorita voči mne zvýhodnená dávkami, alebo možnosťou vreckového z mojich daní a podobne. Zamysli sa prosím Ťa  čitateľ láskavý môj láskavo či ´rovné práva´ s každým nie sú v skutočnosti hovotovým bezprávim pre všetko čo ´má naviac, čo dokáže viac, čo je samo sebou viac.´ Ale pozor lebo na tomto mieste už porušujem ľudské práva, keď hovorím, že nie je všetko ´viac´ len o človeku a jeho rozhodovaní sa, ale že je tu ešte aj určitá príroda, ktorá jedných vybavila tým a iných tým. Pre človeka je to naozaj nešťastné, keď sa stavia do úlohy všemocnej prírody a apeluje na ľudskosť, keď rovná nezrovnateľné a s poukazom na inferioritu jedných, chce zničiť prirodzené práva druhých.   Pretože od prírody si ľudia rovní nie sú už len preto, že nie sú rovnakí. Avšak zvrátený ľudský svet, ktorým je globalizácia a Židovský svetový poriadok chce aby sme boli ´všetci rovní´ si pred nimi ovšem. Prečo? Nie pred prírodou, alebo pred nimi? Prečo? No preto, lebo týto kazatelia rovnosti, ktorí rozhodne vodu nepijú by z nás chceli ´seberovných otrokov´, ktorí v ich porobe sú bez rozdielu. Áno je pravda, že im sme všetci rovní, lebo sme rovní v tom ako sme pre nich iba otroci.Isto nepotrebujeme ani prírodu, lebo ´ľudské zákony´ sú nad prírodou. Nechávame o sebe rozhodovať bez rozdielu rovnako. Emigrácia je toho naozaj pekným zrkadlom, keď kazatelia rovnosti nám kážu milovať svojich nepriateľov ako vlastných. Najprv rozdelia spoločnosť tu doma. Nenávidíme sa preto, lebo v otázke emigrácie sa v Európe nevieme zhodnúť, teda v otázke ´emigračnej krízy´, ktorá je v skutočnosti intrúziou cudzorodých prvkov, ktoré Európa nemusí vstrebať a to nehovorím o ´životnom prostredí´, ktoré takým kvantom bezprízorných stagnátov z Afriky, a tretieho sveta iste potrpí hrôzostrašne. Nenávisť spoločnosť rozdeľuje. Rozvracia. Spoločnosť si nachádza obetných ľudských baránkov ako Kotleba, a iní.  Rovné práva sú právami, ktoré sme dostali za cenu rovnosti?

Ak by sme si rovní neboli by sme ich nemohli mať? To dokazuje, že rovné práva sú holým  nezmyslom, lebo tým, že rovnosť je dôsledkom potláčania odlišností tj ´nerovností´ sa z týchto práv stal donucovací prostriedok k uplatneniu univerázlneho teroru proti každému kto si nechce nechať vziať svoju originalitu, inakosť, odlišnosť. Dôkazom, že to tak je je vnucovaná intrúzia cudzorodých prvkov, ktoré majú našu Zem obohatiť vraj ´kultúrne´. Ale moment. O čo obohacujú, keď sme si všetci rovní, a nič nové pod slnkom nám tým pádom sa od nich nedostane? Veď my presne vieme čo máme čakať a čo od nich nám sa dostane. Ale rozhodne to nie je to čo nám kazatelia rovnosti sľubujú od súmraku do úsvitu.

Emigrantské živly nám rozhodne do Európy nenesú rovné práva už len  preto, že nemajú rovnaké zodpovednosti. My rovnými právami s nimi nemáme čo získať, ale všetko môžeme stratiť kým oni rovnými právami s nami získajú všetko a nestratia nič, lebo veľká časť z nich ani nemá čoby stratila. Európanom sa dokonca tvrdí, že naše rovné práva s nimi sú založené na zodpovednosti, ktorú voči nim máme; živiť ich, šatiť ich, milovať ich kým nás všetkých nepovraždia. To je šialenstvo. Európa sol invictus.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *