ĽSNS a rasista ako kódové slovo pre biely blbec.

ĽSNS si  v SR ´niekto´ dovolí označiť ako rasistickú a dokonca fašistickú stranu.  Nebudem toho ´niekoho´ menovať, lebo  odpadu ľudstva tu nejdem dávať priestor momentálne, ale poviem niečo málo o tejto bizarnej vskutku nálepke ´rasista´ vzhľadom k ĽSNS.

Nakoľko ja sám otvorene sa považujem za ´rasistu´ lebo ´rasa´ je niečo v čo verím, a to rovnako tak ako sa niekto kto verí v Boha považuje za  ´veriaceho´, a to aj v prípade, že sa mýli, a Boh vskutku neexistuje. Samozrejme ide v prvom a neposlednom rade o ´vieru´ a ja nikomu do svojej hlavy vstupovať nemienim dovoliť aby mi odtiaľ vyhadzoval slová ako ´rasizmus´ a podobne.

Brániť sa ako to páni ´politici´ z ĽSNS robia proti slovu ´rasizmus´ považujem za skutočne výsmech akejkoľvek slobode prejavu a o ´demokracii´ na tomto mieste tiež radšej pomlčím. Avšak chcel by som povedať ešte na margo rasizmu jedno. Rasista je u mňa aj človek, ktorý zaznáva svoju rasu a ktorý sa nepriznáva k tomu kým je. Niekto kto sa bráni pojmu ´rasista´ je jednoducho posraný zbabelec, lebo tým, že popiera rasistu v sebe to znamená, že pohŕda rasou akou je tak sa jeho rasizmus obracia voči nemu samému a buď je to debil, alebo ako som spomenul ´posraný zbabelec´. Nechce priznať ani farbu a ani identitu. V starovekých kultúrach Japonska, Grécka, a iných ´kultúrach´/ dnes absolútne nedovolený pojem pre čokoľvek/  by takéhoto blba hneď zavesili za vajcia do prievanu.

No a teraz k tomu výsmechu ´rasistického´  ĽSNS. Táto strana silno apeluje na ´bielych´ ak aj to priamo na plnú hubu nehovorí, aby sa zmohli proti ´cigánskemu extrémizmu´ a ´parazitizmu´ a podobne. Stavia na tom svoje politické body a v prípade jej najhorlivejších ´vlastencov´/ indivíduum Mazureka/ aj image. O čo sa tu, ale hraje naozaj? A kto z koho robí ´bieleho užitočného idiota´? Uviedol by som  na pravú mieru absolútne zavádzajúce tvrdenia ĽSNS o ´majoritách´ a ´minoritách´. ´Bieli Slováci´ teda ´ nerómovia´ nie sú ako to ĽSNS prezentuje verejnosti ´majoritnou spoločnosťou´. Pokiaľ nepovažujeme ´cigánov´ za Slovákov a v tomto prípade by som ich vynechal tak ´bieli´ Slováci či vôbec ´beloši´ tvoria v Európe a svete oproti farebným absolútne mizivú minoritu. Teraz pre doplnenie; v Európe existuje cigánska diaspora, ktorá sa tiahne cez Maďarsko, Bulharsko, Albánsko, Rumunsko, Taliansko, Rusko prakticky Španielsko všade, kým Slováci sú aj vo svojej vlastnej krajine TOUTO ´MINORITOU´ POMALY , ALE ISTE VYTLÁČANÍ DO ZABUDNUTIA. Skutočne bieli, ktorí si neuvedomujú tieto jednoduché súvislosti sú blbší ako tí degeši a mali by sami skákať do plynu na čele snáď nechcem menovať s akými ´rasistami.´ V ústach ĽSNS je ´rasista´ snáď kódovým slovom pre blbec a výsmech do tváre každému bielemu Slovákovi.

A znova opakujem! Nedajme sa nachytať keď hovoria, že ľudí nerozdeľujú podľa farby, lebo podľa ´farby´ sme na papieri všetci Slováci a tým papierom je ´legislatíva´ SR, ktorá zakazuje zákony formulovať na ´etnickom princípe´ tj aj na princípe ´slovenskom´.      

Čiže pre všetkých bielych idiotov aj neidiotov, ktorí dočítali ´až sem´ tak Vám hovorím, že ´rasizmus´ ak chcete je aj to, keď Vám niekto zakazuje byť rasou, ktorou Ste, a škatuľkuje Vás ako minoritu, a majoritu, ktorá vlastne nie je ani ´biela´ a ani ´čierna´ a dopĺňa to tým, že je mu vlastne jedno či Ste bieli, žltí, modrí len ak Ste ´slušný ovčan´- ak sa nejaké to iniciatívne blbé indivíduum z ĽSNS oháňa proti globalizácii a podobne, ktorá je samozrejme nič viac a nič menej ako hokus- pokus s ľudskou identitou tak často pod maskou politickej korektnosti ´antirasizmu´ je za tým snaha zmazať z povrchu zemského ´rasy´ v pravde naozaj nežiadúce ako tá naša slovanská. Hovorím nevedomosť ĽSNS neospravedlňuje.

Nenechajme teda zo seba robiť užitočným idiotov, keď sme bieli Slováci, a máme slovenský pôvod tak nato, by legislatíva ´Slovenského štátu´ mala brať ohľad hlavne v dobe, kedy sa už niektoré národy v Európe z toho cudzieho farebného zovretia ani nemôžu hnúť.

Za rasistický výraz ´farebný´ sa ´farboslepým´ neospravedlňujem, a s ich apolitickosťou, a politickou korektnosťou mi riť nech vytrú.  Ja som tu doma! Na stráž!.      

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *