Najhorší z možných osudov

..precitám. Nočná mora, ktorá ma kmása sa stáva javom. Sám som javom, ktorý mizne. Človek je prírodným fenoménom. Zatiaľ nebol nikdy nič viac. Stvorila ho príroda, ktorá ho vo svojom lone počala.

Keď je niekto ateistom je ateistom preto, že verí viac v prírodu ako v Boha, že verí v hmatateľnú podstatu, alebo niečo viditeľné. Príroda sa dá poznať aj po hmate. Je to ako keď človek príde napríklad do svojej chaty, kde chodí roky, ktorá je mu útočiskom, kde to pozná. Tam aj keby zavrel oči a pohyboval sa tam ako vždy v úplnej tichosti bez prešľapov, bez bremena civilizácie, bez milosti k civilizácii…by to tam poznal, a vedel, že tam je doma, že tam sa našiel, že sa tam  môže stratiť…v myšlienkach na krásy prírody, Zeme, a majestátu najkrajšej domoviny v kozme..

Takto sa dnes pohybuje človek, ktorý je v prírode ako doma po prírode ako po svojom domove…

…lone všetkých svojich myšlienok, ktoré neboli stvorené umelo v nejakej mašinérii, umelo v nejakom vákuu ´sociálnych sietí´, alebo ´prázdneho tlachu´ kaviarní, či politických siení, alebo dokonca celkom umelo v transmitovaných komunikáciách zapisovaných do mobilných telefónov, či čítačiek…a displejov.

Je ešte kde byť mu je súdené. Avšak jeho dni sú zrátané. Bioinžiniery, kapitalisti, vrahovia Zeme ukuli plán, a Zem ukuli do ťažkých kovov. Vrstva za vrstvou Zeme je ukutá v príšerných mukách a bolestiach v agónii trpiacej Zeme, ktorá je očkovaná tonami chémie, aby si páni počasia s miliardami rokov trvajúcou evolúciou robili čo sa im zochce.

..Zem je vystavovaná bezprecedentnému útlaku zo strany apatických más, ktoré sú pod kontrolou mobilných telefónov, sociálnch sietí, a ako v tranze umelo vyvolaného spánku sa plazia v dvojznačnom svetle absolútnej deštrukcie, ktorej diktát každodenne vykonávajú v radoch radov disciplinovaných konzumentov technológií fixovaných na niečo čo neexistuje, aby tak slúžili obrazu k službe mamonu v ich hlavách, ktorý im tam bol naočkovaný psychopatmi a sociopatmi najvyššieho kriminálneho razenia.

Cirkus ´chlieb a hry´ sa odbíja bez diskusie. Verejnosť v totálnej apatii bez života, ktorý by istila príroda stráca pôdu pod nohami, lebo technokultúra sa prudko rúti kupredu teda ku svojmu nutnému zániku. Technokratický režim, ktorý túto apatiu vyvoláva sa istí aj extrémne navýšenými dávkami žiarenia z mobilných telefónov na mozog, ktoré majú práve viesť k apatii a odovzdanosti sa ´osudu´. Avšak osud, ktorý sa masám chystá nebude jeden, ktorý je najlepší z možných. Odovzdanosť do, ktorej ich elita núti je odovzdanosťou sa smrti a zániku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *