Nekronomikon/biohazard/manažment solárnej radiácie

V Nekronomikone stojí zmienka o tom, že človekom sa to na Zemi nekončí.  Otázka je zrejme otvorená; po zániku človeka, ktorý svojou existenciou omniničivou spustošil planétu ho vystrieda niečo v biologickej rade, alebo príde k slovu niečo nadbiologické načo zdá sa, že už je teraz zatopené. Buď tak alebo onak homo neprestáva v neprestajnej devastácii zemského biómu v mene poznanej nutnosti akéhosi pokroku. S týmto pokrokom dokonca vyrukoval  na pomyselnom vrchole pyramídy života kde sa ako predátor usalašil, aby odtiaľ plašil všetko kade tade preč, aby budil hrôzu, šíril strach, vnášal beznádej do sŕdc všetkého života, ktorému pre dnešok-pokrok žiaden nehrozí naopak čo hrozí je úplný zánik a to po zbytok biednej cesty homo na Zemi.

Zem dnes druhy rastlinné, živočíšne, druhy plesní, húb opúšťajú neuveriteľne bezprecedentným tempom a to non-stop. Všetkému živému zvoní hrana. Samotné deti ľudí sa dnes rodia na istú smrť; rodia sa do záhuby. Prichádzajú do sveta, ktorý zaniká. Zaniká Zem, zaniká život. Pod 24/7 hodinovou paľbou chemických postrekov akoby na ľudské vši ku, ktorým ´verejnosť´ má stále ďalej zapchaté uši a oči je život na Zemi vystavený svojej doposiaľ najťažšej skúške v Prométeovom ohni.

Méta manažmentu solárnej radiácie nebude asi nič menšie než totálna kontrola živého na diaľku cez celý rad osadenstva, ktoré tieto postreky obsahujú; chemtrails kontaminácia nanorobotikou, vírusmi, baktériami, stronciom, báriom, hliníkom, nano čipmi na trekovanie populácie pomaly, ale isto fosilizovaných zombijí. Program depopulácie a ovládnutia posledných zdrojov obživy vody a pôdy je nastavený kruto a nepozná zľutovanie. V praktickom kurze na, ktorom sme nám neostáva viac ako dekáda/viz video/.

Ľudstvo, Zem, biosféra vystavená tomuto krutému hazardu je v sázke politikov, lekárskeho monopolu či privátnej sféry oligarchie nad všetky zákony, morálku, a budúcnosť života.

file:///C:/Users/Kristian/Documents/2018-2019/007/TheChemistryinContrails.pdf

 

https://www.geoengineeringwatch.org/geoengineering-watch-global-alert-news-november-24-2018-172/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *