Nenarodené eko slovenské deti?

Štát mi dáva tri ´práva;´ ´platiť dane´, ´voliť´, a ´hrobové miesto´ , ktoré si platím.

Fico a napríklad jeho fackovací panák Blaha to volajú sociálny štát. Tak napríklad; ´deti nemajú ´zadarmo´ krúžky´/tj za dane/, ´nepestuje sa šport´, neexistujú letné tábory, záujmové aktivity, niet peniaze na vybavenie do škôl, do krúžkov, niet na dôchodky, na materské.

Ale veď načo, keď deti sa už v SR ani nerodia? Načo by týto ´sociálni demokrati´ mali investovať do týchto somarín? Niet škôlok, niet škôl napr jazykových, kde by sa deťom dostalo poctivého vzdelania. Napríklad angličtina, ktorá je svetovým jazykom v SR stagnuje na celej čiare. Aj v porovnaní s Rumunmi, Poliakmi sú Slováci v Angličtine hlboko pod priemerom.

Hlavné je, ale že Slováci ju potrebujú nakoľko utekajú robiť von ale kto by ich ju učil, že? Veď sa ju naučia za pochodu za hranicami. Všade dobre a doma najhoršie.

Aký to kozmopolitný národ. Máme žida za prezidenta a asi nás učí ako to chodí  v diaspore. Možno, ale nič nie je tak vážne ako vyzerá. Možno, že nie je dôvod k panike. Osobne som strávil šesť rokov na VŠ štúdiom  angličtiny, tri roky na kurzoch, a osem rokov za hranicami v anglicky hovoriacej krajine, ale štát moje služby nepotrebuje.

Som nepotrebný pre štát. Kto je potrebný? Vadalovci a Rodovci? Treba povedať, že eurofodny, ktoré Ficova vláda rozkráda poctivo už tretie obdobie skončia. Naše deti z nich nedostali nič a každé dieťa v SR ešte sa len narodí už ´vysí´ štátu osem tisíc euro.

Z fondov, ktoré Ficovci a ich skorumpovaná sieť rozkradli nie len , že občania štátu nemajú nič, ale Tí tieto rozkrádačky draho zaplatia, lebo fondy skončia, a nakoľko sa z ich vytunelovania tak maximálne nastavali továrne na autá tak neostáva nič iné aby sme sa zato nato EU poskladali im my.

Ožobračovanie národa, a tunelovanie vlasti im prechádzalo tri volebné obdobia. Ich vláda sa končí tam kde fondy.

      Kde je tu miesto na ekológiu? Áno povie niekto, veď je ekologické nemať deti. SR je teda ekologický štát. Deti to sú len ďalší konzumenti. Súhlasím, lebo štát im nemá čo dať ako nám dospelým okrem ´supermarketov, modrých sladkých vôd´, a ich večne ´vyťažených rodičov´. Deti sú produktom tejto doby. Nature vs nurture. Čiže dedičnosť vs vplyv spoločnosti. Dedičnosť to by boli dlhy. Tie zdedili pod vplyvom chorej spoločnosti, a výpalnického štátu SR, kde ich samozrejme žiadna svetlá budúcnosť nečaká.

Vplyv spoločnosti sa na nich podpisuje všade. Deti sú obézne, lenivé sa hýbať, lebo ich vychováva ´facebuk´ teda židovský podprahový genocídny orgán, kde je prísne zakázané hovoriť pravdu, kde je akákoľvek hodnota pravdy znesená pod najčiernejšiu Zem, lebo hodnoty samé sú tam zakázané.

  Vplyv pod, ktorým deti sú je vskutku drtivý. Prekomercializovaní svet ´sociálnych sietí´, ktorý z nich vytvára ´produkt´ sociálneho inžinierstva, a štát, ktorý im neponúka žiadnu alternatívu spolu ´tvoria´ kazajku do, ktorej sa rodia, a v ktorej raz ako vyšťavené citróny v rukách dementov vypustia duše.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *