O pravde ani Ň nikdy nebude ani pol slova

Pravda. Čo to dnes ešte znamená? To slovo, alebo ten pojem? Čo v kom vyvoláva za pocity, myšlienky, alebo čo konotuje? Kto je to bojovník za pravdu? Hľadač pravdy? Holá pravda? V SR existuje pravda? Slovensko je absolútne chorá a absolútne skorumpovaná krajina. Absolútna moc absolútne korumpuje. Absolútna moc vyvolených, ktorí sa v SR sami vyvolili skorumpovala všetko čo sa dalo skorumpovať. Títo sami sebou vyvolení neponechali nič na náhode, ktorá by si zahrala s našou budúcnosťou vo svojom absolútnom panstve hru. To oni  tí vyvolení sú tu miesto náhody a ich panstvom je panstvo absolútnej moci, ktorá nič nenecháva na náhodu, ktorá vylučuje náhodu. Na Slovensku sa náhody nedejú. Ak sme mali možnosť zahliadnuť vrchol ľadovca korupcie tak nám dobre tak.

Absolútny vrchol ľadovca korupcie moci. Hovoriť pravdu, písať pravdu, myslieť pravdu. To všetko je v absolútnej moci moci, ktorá absolútne korumpuje moc nemožné. Pravda nemôže byť vecou o sebe. To znamená, že sa nedá sama poznať ako pravda nikdy. Môj názor je, že pravda ako informácia, ktorá má pravdivostnú hodnotu  sa v SR stáva pojmom neznámym, pojmom, ktorý je zbytočným.

Sme dezintegrovaným národom. Dezintegrovanou krajinou. Máme dezintegrovanú ekológiu. Dezintegrovanú kultúru. Študenti humanít, ktorý by chceli prehovoriť do kultúry môžu riešiť tak cigánsky problém a otázku v jednom. Ten sa samozrejme nikdy nevyrieši, lebo je to problém systémový a pokiaľ bude tu systém absolútnej skorumpovanosti štátnej moci aký tu dnes máme už od 89teho stále v nezmenenej podobe bude to tak vždy aj s dezintegrovanými cigánmi ako aj s nami. Systém si cigánov vydržiava a bielych vykazuje otročiť za hranice, lebo neposykutuje žiadne možnosti uplatnenia, žiadne strechy nad hlavami negarantuje, negarantuje žiadne práva, žiadnu budúcnosť, ale iba okráda a zdiera z holej kože.  Pojem prírody, šetrenia, neničenia životného prostredia sú nám neznáme pojmy. V podstate na prírodu možno dbajú v krajinách ako Rakúsko, ktoré chodí rabovať lesy do východnej Európy ako napríklad k nám. Ale v krajine ako SR je príroda nutne na poslednom mieste. Ona vlastne nie je na žiadnom mieste. Ako môže existovať kladný vzťah Slováka k prírode, keď ten nemá ani kladný vzťah ku svojej krajine? Nikto by tu najradšej nežil. Tí, ktorí tu žijú sú buď chorí na hlavy, alebo zlodeji a kradnú zlodejom, alebo majú v zahraničí sponzorov. Nič tu nie je mizéria, bieda, a strach otvoriť si hubu. Všetci sú vydieraní, že keď niečo povedia nemusia chodiť do otrockej roboty viac.

  Slovák je buď zosraný, alebo nasraný, ale hubu neotvorí ani v jednom prípade. Sme dezintegrovaný národ, ktorý sa vie chváliť iba tým, že uteká z vlastnej krajiny, a tomu sa tu hovorí ´šikovnosť´. Všetci šikovní dávno ušli. Ostala len ľavá bedač, a tú má v moci banda zlodejov pred, ktorými každý uteká, lebo všetci majú nasrané strachom za ušami, a boja sa aj svojich skurvených tieňov.

  Slovenský národ je dnes sto rokov za opicami, ktoré sem už prúdia lebo nie je stále ani integrovaný vo svojej krajine. Za tento národ v Marakéši jeho mocipáni podpisujú dohody o prímaní migrantov do krajiny, kde  prakticky nikto nie je ako doma a každý tu žije s tým, že nežiť tu je to najlepšie čo sa mu môže stať. Mocipáni tohoto národa podpisujú zmluvy o kvantách asociálnych muslimov, etiópskych stagnátov, v krajine, kde sa vydržiavajú cigánske treťosektorové zlaté bane, kde sa cigáni držia a množia v nezamestnanosti, kde niet uplatnanie po žiadnej humanitnej škole, kde skoro nikto nemá poriadne čo robiť, aby to niečo aj niečo znamenalo.

Ochrana prírody je tu neznámy pojem. Drevo sa za babku preváža, rúbu sa lesy za bagateľ, likviduje sa flóra, fauna, zabíja sa život všade kde oko dohliadne. Právo príroda nemá nato ,aby tu bola garantované ničím, nikým, ako ani my. Slováci vo svojej krajine nemajú čo robiť. Nemajú slušne platenú prácu, strechu nad hlavou, ale iba hypotéky od židochobotnice, a sociálne samovraždy, zdevastovanú Zem, rozkradnutú pôdu pod nohami. A po emigrantoch im už ani oči pre plač neostanú.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *