Odpad spoločnosti= surovina

Spoločnosť vytvára odpad, ktorý je druhotnou surovinou. Druhotná surovina je raz použitý materiál. Ako metafora poslúži tento odpad, alebo táto surovina. Kedysi, keď bolo na svete ľudí menej a sociálny systém nejaký existoval neboli ľudia považovaní za odpad spoločnosti ako je tomu dnes. V totálne pokryteckej a skorumpovanej dobe, ktorú žijeme rôzni ľudskoprávni aktivisti, ktorí majú vrecká namastené, že až strach rižujú na tomto ´odpade spoločnosti´.

Doslova  rižové polia pre úplne vykradnuté politické hlavy a ich ľudskoprávnych noshledov sú všeliaké skupiny takzvaných neprispôsobivých alebo iných. Na ľudskej úrovni sa to premieta do reality toho, že ´bezdomovci´, ´čierny v osadách´, ´narkomani´, alebo ´anarchisti´, či ´migranti´ sú všetko ako odpad spoločnosti veľmi výhodným biznisom. Tieto marginálne skupiny, ktoré väčšinovej spoločnosti slúžia ako strašidlo pre to ako hlboko sa dá ´klesnúť, a kde až je ľudské dno tak tvoria vďačné prímy pre vybrané skupiny, ktoré na mizérii týchto neborákov sa naučili parazitovať.

Týto neboráci, ktorých si ako horúce zemiaky tieto ´ľudskoprávne´ hnidy pohadzujú so štátom žijú životy často človeka nedôstojné. Dokonca v prípadoch, kde sa takzvaná starostlivosť štátu o neborákov ukazuje ako ´ľudská´ napríklad v prípade všeliakých degeneratívnych ochorení, ktoré svoje obete odsudzujú na život na lôžku alebo podobne je tento odporný netvor chladný menom štát tak zákerne ziskuchtivý, že opatrovateľky, ktoré môžu pre týchto neborákov dušu vypustiť to robia za 450-500eu. Nejaký politický panák zo Smeru potom ešte má tu odvahu predstúpiť pred voliča a sťažovať si na nedostatok ´sestier´ v zdravotníctve. Táto špina a hanba, ktorú špínomet Smeru neustále chŕli z takzvaných verejno-právnych médií plných splašiek z ktorých sa chce zvracať, ale ešte zatiaľ nie sa vracať  k zmyslom ma vždy udrie do očí, keď vidím koľko neborákov všade vidím.

Sociálne zverský politický teror Smeru dostáva dokolien všetko čo na Slovensku dýcha. Ovšem isté odvetvia prekvitajú. Pašovanie zbraní cez SR. Základňa ´ndranghety v SR. Sprenevera. Kradnutie eurofondov. Tunelovanie poľnohospodárstva. Kšefty s pôdou. A ako som už spomenul biznis s neborákmi. Množiareň čiernych detí z osád. Podpora homosexuálnych, lezbických, a iných v ´slušnej spoločnosti´ celkom nepodstatných skupín, ktoré by mali stáť na samom okraji záujmu. Čo sa, ale deje? Miesto toho, aby sme 24 hodín počúvali o tom ako štát dá na rodiny ´bielych´ mladé, ako zabezpečí mladým bývanie, ako podporí matky biele na materskej my počúvame o ´osadách´ a ´ľudskoprávnom´ aktivizme akoby to bola téma číslo jedna v slušnej spoločnosti. Ekologický aspekt osád nie je zanedbateľná vec. Tiež nie je zanedbateľná vec bezdomovectvo. Šírenie chorôb medzi týmto asociálnym spoločneským odpadom, ktorý si kapitalistická spoločnosť zaslúži tak ako si ten zaslúži ju.   

To isté platí po stránke ekológie, lebo ekológia je otázkou sociálnou na prvom mieste. Kapitalizmus, alebo skorumpovaný socializmus, ktorý je vo Ficovom podaní akási rakovina si zaslúži eko-katastrofy ako vo Vrakuni, predražené diaľnice miesto ekologických riešení; https://office.skywayinvestgroup.com/landing/9?ref=8066202491893581&language=cs

Kapitalizmus a Slováci si zaslúžia otrávené spodné vody, vyrúbané lesy. Pretože nevedomosť je blbosť a blbosť neospravedlňuje tak ako existenciu týchto neborákov, ktorých som menoval neospravedlní žiadna pseudo ľudskopráva agenda tak ani Ficovu vládu a 500 eurové platy neospravedlní nič na svete. Ani smiešne a trápne divadelné predstavenie protestov ´aktivistov´/ eh eufemizmus pre sociálnych-daňových parazitov/ z rižových polí za ´slušné Slovensko´ neospravedlnia vraždu Kuciaka. Pán Fico od, ktorého by každý normálny človek po tomto fiasku čakal rezignáciu sa suverénne smeje do našich tvárí s tým, že na východe nie je nič.

Slováci hanba Vám. Hanba nám.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *