Odvahou proti Smeru

Špínomet Smeru nikdy nespí. 30 centové obedy? Chceli by Ste? Dali by Ste si 30 centový obed so Smerom? Nebojte sa je to na Smer.

Tá skorumpovaná banda zapredancov, ktorá ´tvorí politickú stranu´ a rozťahuje sa na Slovensku celé desaťročia akejsi kapitalo -totality akoby koexistovala s organizmom životaschopným z, ktorého vysáva život do poslednej kvapky. 30 centový obed a vlak do piče… Za tento vykradnutý štát, kde každé dieťa, ktoré sa narodí už je po uši v dlhoch? Sirota dieťa by si nezaslúžilo aspoň 30 centový obed, keď už jeho rodičia sú oskubaní o 50 -60 percent svojej výplaty do kasy tohoto výpalníckého štátu-aparátu?

Aký je veľkorysí náš pán Fico. Modlíme sa spolu k jeho štedrosti. Toľko bodrej slovenskej štedrosti by sme márne hľadali aj v Kim čong Kingovi.   Pre srandu by možno bolo zaujimavé zistiť koľko dáva na obed on v Severnej Kórei deťom. A potom, že nacionalizmus a hrdosť na seba Slovákom chýba. Bodaj by nie v tejto špine.

Hovorím, že odvahou proti Smeru. Inak to asi nepôjde. Vykopať vojenskú sekeru, lebo my všetci tu na jednu sekeru žijeme, dýchame, rodíme a aj umierame, keď sa tak vezme. Čo s tým má ekológia? Je to sekera, ktorú nám neskýta Zem, ale Smer, ktorý je tak štedrý, že sa medzi nás a Zem postaví a dá našim deťom nažrať za 30 centov, a my môžme čakať už iba nato, kedy sa im dá za pár šupov nadýchať. Nežijeme na sekeru Zeme, ale Smeru, lebo okrem Smeru tu nie je nič.

Nič a všetko. Zdravo jesť, piť, dýchať zdravý vzduch je ekológia. V SR, kde poľnohospodárstvo tuneluje ´ndrangheta, kde predražené dialnice vysávajú život z poľnohospodárskej krajiny, kde tam kde majú byť polia stoja supermarkety z odpadom z poza hraníc, ktorý Smer vykšeftuje, kde horia skládky, energie sú predražené, kde je mizéria v každej inej ako ´automobilovej sfére´, ktorá je mizériou samou si nikto eko-smerom ani neuserie.

 Myslieť ekologicky nie je kedy a nie je o čom.Pokiaľ nejde o vodu, vzduch, jedlo, a prakticky o otázky praktického života a smrti tak nejde o ekologické, či neekologické nič.

Proti Smeru sa nechčije.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *