Oltár technológie pre toxickú pomstiteľku

Ľudská rasa sa stala toxickou pomstiteľkou, ktorá má iba jedného spoločného menovateľa; ´zánik Zeme´. My ako ľudia nemáme viac spoločné ako to, že zanikáme. V mori toxickom, ktorým sme denno denne morení z hora našimi ´vládami´ chradneme, chorieme, upadáme, stávame sa neplodnými, smutnými, prázdnymi ľudskými schránkami, ktoré čakajú v bolestiach duše na spopolnenie na Zemi v pekle, kde sa zo dňa na deň vypaľuje život do absolútneho tla.

Technológia pre vetšinu z nás neznamená spásu, ale jedno znamená isto; spásu od nás. Pre tých, ktorí vládnu biotechnológiami nad nami, kde nám do jedla, vody a vzduchu tlačia nanočipy a nano roboty, ktoré sú tisíc násobne menšie ako vlas, kde ich technológie vojenské masakrujú nás z hora cez chemické postreky, ktoré spolu s radiáciou HAARP lámu súkromie vo vlastnej hlave aby ovplyvňovali myslenie;tí sú tými , ktorí spôsobujú, že tým čím zaobchádzajú tým my schádzame.

Pripravuje sa na nás ďalšia vymoženosť vo forme 5 G technológií na ďalšie stupňovanie absolútnej kontroly pod, ktorou sa zmietame, aby sme pred ich radiáciou neunikli nikam a ich šialená mriežka, ktorá naše psychiky griluje radiáciou nás dostala zo sveta.

Ľudská rasa plávajúca v mori toxickej  smrti bez chrbtovej kosti, ktorú jej zlomili je toxickou pomstiteľkou na všetkom živom, ktoré je spolu s ňou prekliaté šialenstvom, ktoré dnes vládne na tróne technológie na, ktorej oltári kapeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *