Ostrov včerajšieho dňa Európy

Európa sa otriasa v základoch. Domovina našich otcov, praotcov, pradedov. Nejdem menovať všetkých, ktorí sú pred bránami. Za bránami Európy totiž končí naše šťastie. Hordy farebných stagnátov, alebo takzvaných ´emigrantov´ sa ukazujú byť nad mieru zaujimavé pre isté záujmové skupiny ako ´tretí sektor´, alebo ´humanitárne organizácie´. Na druhú stranu pre rodeného Európana bezdetného, a neúspešného v zakladaní si rodiny ako som sám je zaujimavé, že neexistuje treťosektorová organizácia, ktorá by na svet pomáhala bielym európskym deťom, alebo mladým ´bielym´ (nepoužívam to slovo s rasistickou konotáciou, ale ako opak každej inej ´farby´, a ako výraz príslušnosti k indoeurópskemu ´kmeňu´ s dovolením), ktorá by pomáhala takýmto rodinám bielych mladých Európanov na svet. Motto, že rodina je základ štátu nie je na mieste v štátoch, ktoré sa rozhodli bojovať za ´rodiny´ homosexuálov, lezieb, a iných normálnych úchyliek. Štát, ktorý venuje viac pozornosti týmto zlatým baniam tretieho sektoru ako sú ´rómovia´, ´homosexuály a lezby´, alebo iné divné ´homo-čudá´ nerobí dobré meno môjmu národu, ani mojej krvi, a ani môjmu duchu, v ktorom som ako Európan vyrástol. Keď sa štát raz stane sponzorom ´sodomitov´ a ´ľudí, ktorí majú radi klystýr sex´ bude meno, ktoré mi robí ešte horšie. Rodina nie je  základom takéhoto štátu a nie je dôvod nato, aby sa takýto štát priživoval na rodine ako sa to deje teraz keď do nej neivestuje ani zlámaný groš, ale miesto toho cicá formou tretieho sektoru z každej okrajovej zvrátenosti na úkor všetkého normálneho v ľuďoch drahú energiu životnú.

Inštinkt politickej zvrátenosti, ktorý v Európe zdedili do krvi zrejme sa naplno prejavuje, keď Európa chce integrovať na úkor vlastných občanov milióny stagnátov bezprízorných , ktorých som tu od toho zrejme, aby som  ich oslavoval ako kultúrnu vložku, a tešil sa na spolužitie s nimi, keď budem mať to ´šťastie,´ že nikdy neuvidím svoje deti prísť na svet, lebo by sa v tejto farebnej záplave utopili, keď v tejto nenormálnej štátnej hlave bude už celkom drbať na mozog a buďto ma týmito kultúrnymi vložkami nechá podrezať čisto zo slušnosti politickej korektnosti, alebo miesto toho, aby nás od týchto bezprízorných chránila nám ich vnucuje, aby sa sama obohatila na tom, že si kupuje ľudí z tretieho sveta ako ďalších spotrebiteľov komodít kapitalistického bordeľu, že si robí PR ako humanistická, kým svojich občanov bielych Európanov zabíja ako obete veľkého molocha abstrakcie zisku, mamonu, a neosobnej povinnosti voči tretiemu svetu stagnátov z Etiópie, a podobných dier sveta.

           Ale pozor na niečo som zabudol. V ekocíde ťahajú tieto hore uhniezdené vši mamonu za jeden koniec. A preto si povedali, že prečo nevytrieskať z možnosti zničenia Zeme maximum a neurobiť z toho ´ľudsko právnu agendu´? Mor ho gender môjho rodu-odpadu? Nakoniec my tí dole sme všetci len ľudia a ako taký komofidifikovaní iba predmetmi, ktoré slúžia svojmu účelu aký svätí prostriedky ich využívania v boji za zničenie prírodného bohatstva Zeme, kultúr, rás, myšlienok a  to všetko z dôvodu toho, že inštinkt pár samými sebou vyvolených sa zdá byť tak zvrátený, že dokáže z jediného miesta na Zemi, kde sa pôrodnosť teda najakútnejší problém stagnujúceho ´ľudstva´ drží pod kontrolou spraviť tretí svet etiópsych stagnátov, a iných moslimských pošukov.

Európania bratia Európa je naša Zem, kto siaha na našu Zem a naše korene je zradca a zasluhuje basu, alebo smrť!!!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *