Pozor na falošnú rétoriku ´ľudských práv´

Pozor, pozor, pozor. Ľudské práva =nezakazovať nič nikomu len bielym a tradičným.

Nesmieš zakázať čiernej žene aj keď je ľudstvo premnožené,  aby mala desať detí. Keď bude, ale treba aby si niekto zaopatrenie týchto detí zobral na krk budeš to ty. Keď povieš, že do Európy nechceš ´desať čiernych emigrantských´ detí budeš to ty, ktorý porušuje ľudské práva a bude to o ´rasizme´, akoby si ty z nich urobil čierne, a nebude to ani náhodou o tom, že tie deti si budú nárokovať na obmedzené zdroje jedla, vody, a vzduchu, ktoré ich hlúpi rodičia v Afrike vydrancovali  teraz v Európe.

Nesmieš zakazovať transexuálom byť transexuálmi, lebo v tom momente porušuješ ich ľudské práva, ktorými sú nárok na rodinu. Je to snáď moja vina, že transexuál nemôže mať tradičnú rodinu? Okamžite som onálepkovaný ako bigot a rasista, že keď poviem, že tým, že sa tradičná rodina prirovnaním k rodine transexuálnych degraduje, že je mentálne rozvrátená na základe toho, že je označená za rovnú ´ľuďom´, ktorí nevedia či chcú byť ženou, alebo mužom som ja vinný a musím sa kajať.

Je to neuposluchnutím kozmopolitného teroru voči nám bielym, keď poviem, že cigán, ktorý v živote prstom nehol si nezaslúži od štátu ani cent, keď moja vlastná rodina ktorá pre štát roky v rádoch desaťročí vydrela má na dožitie 200eu?

Tieto ´ľudské práva´ , ktoré nám všetkým zaručujú rovnosť rovnakú ja nemusím. Nie som otrokom ľudských práv, keď sú nástrojom na moje zotročenie a záhubu. Ak je ľudské právo garanciou toho, že máme všetci právo na to isté po materiálnej stránke to bude ľudské právo, keď sa vezme v úvahu náš počet. Z logiky ´obmedzených zdrojov´ vyplýva, že sa nemôže nám toho újsť všetkým rovnako. Kto trpí, keď je v menšine, keď proti nemu je presila? Na jedného člena europoidnej rasy /s dovolením za výraz ´rasa´, keď tá nejestvuje nie je ani rasizmu/ pripadá desať-dvadsať čiernych Afričanov, ktorých populácia sa zdvojnásobuje za každých 40 rokov, a teda ako je možné zaručiť, že mne sa v pomere k tomu množstvu bude dať   prideliť to čo mi právom patrí nakoľko som na rozdiel od Afričanov z Európy, kde po nás ešte niečo zostalo? Kto mi zaručí právo na pitnú vodu, a jedlo teda ´holé prežitie´, keď sa oň budem musieť deliť s početne silnejšími Africkými migrantami po, ktorých už teraz v Afrike nestojí kameň na kameni?

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *