Rodina ako rakovinová bunka policajného štátu SR

Mať zmysel života v SR je kategorickým omylom. To čo v SR panuje ako ´politické špičky´ je nie len omylom prírody teda biologickým omylom, ale omylom spoločnosti vôbec. Kedysi platilo, že kto neokráda štát ten okráda rodinu. Dnes sa táto okrídlená fráza posunula ďaleko za tento nevinný horizont zmyslu, ale opačne.

Vzhľadom ku ´kríze demografie´, by sa dalo hovoriť s Rudolfom Vaským o genocíde páchanej na Slovenskom národe. Zrovna včera mi kamarát spomínal, že neďaleko od miesta bydliska môjho sa ´rozhodol´ istý tridsať päť ročný podnikateľ v dlhoch skočiť vlaku pod kolesá….

Kríza tu, kríza tam, ale štát, ktorý je tým najhorším zlodejom kričí chytte zlodeja. Počuli ste už i o tom divadelnom predstavení ´detských obedov zadarmo´, ktoré podľa ´opozície´/druhej strany tej istej mince/ zaplatia ´podnikatelia´, alebo to v horšom prípade zruinuje všetkých nás poplatníkov?

Táto nehanebná cháska, ktorá ukradne ročne z rozpočtu štátu 30 percent, ktorá tuneluje a tuneluje, že až sa hory červenajú a mesačná krajina po slovenských lesoch beleje sa nám tu snaží natrepať, že detské obedy vymierajúceho národa pripravia nás o všetko!!!

Zvykli si na divadlo s patologickým pánom s veľkým F, ale na rodinu v týchto ich hrátkach o naše krky postarané isto nebude. Rodina je pre policajný štát, v ktorom žijeme rakovinou, ktorú treba ničiť. Kategoricky a totálne ruinovať a výpalným v podobe daní hnať na kolená.

Miesto, aby týto ministerskí cudzopasníci povedali, že oni zo svojich tučných platov sami deťom vymierajúceho národa zacvakajú obedy sa oni ako supy na mŕtvole hašteria, že čo by ich tie chúdence stáli. Len vy smradi cez tretí sektor a vašu obľúbenú degešskú rétoriku sociálnej pomoci tunelujte ďalej štát, a nás všetkých v ňom, ale váš čas je na sklonku a vy pôjdete na smetisko dejín Slovenska ako tá najhoršia zberba, ktorou ráčite byť.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *