Slušnosť je po smrti

Dneska slušnosť nejestvuje, ale iba pokrytectvo. Existujú snáď slušní ľudia, ale nejestvuje slušnosť.

Slušné je to čo nehovorí nič. Teda to čo neporušuje úz pokrytectva. Mlčanie o veciach, ktoré musia byť zamlčované aby fungoval režim. Príroda sa nesmie dať zachrániť, a musí sa znemožňovať každý pokus o jej záchranu, resp ponechanie jej samej sebe.

Šialenstvo chemotoxickej doby dospelo do bodu kde príroda nesmie dostať šancu na záchranu a ani nato, aby sa zachránila sama, a ani nemôže si byť nikto istý jej akoukoľvek možnou záchranou. Za predpokladu, že vývoj chemotoxickej technológie modifikácie počasia a chemtrail pobeží ďalej nie je možné, aby sa príroda pozbierala  a režim funguje ako opona za, ktorou sa to deje. Príroda tj Zem proste nesmie dostať šancu aby prežila.

Nakoľko Zem nesmie prežiť, alebo sa tak kalkuluje je možné, že ľudia zamordovanú Zem s najvetšou pravdepodobnosťou neprežijú. Teda, že neprežijú keď Zem naozaj vykape, čo je pri miere v akej prebieha geoinžiniersky experiment s počasím matematická istota.

Všetci vykapú, a tak sa to s nimi má, že nie je možné, aby prežili. Tak to s nimi páni ´demokracie a slobody´ , ktorí im dali ´fasbuk´ a ´mobilné telefóny´ na hranie v princípe reality ako odmeny dobre myslia.

Pokrytectvo, ktoré sa dneska zamieňa so slušnosťou, ktoré je kazajkou mlčania v každom smere v akom funguje ´režim´. Režim voči prírode neustupuje.Najmocnejšia  krajina sveta USA, alebo svetový terorista a vrah v jednej osobe v čele, ktorej stojí republikánska strana bojuje a vybojovala za zrušenie všetkých ekologických opatrení v USA, a pod velením tejto strany a jej diktátom je Zem búraná ako starý dom búracou guľou.

Normálny človek nemôže dnes nič dobre ani myslieť. Čokoľvek ´myslieť´ dobre znamená riskovať ´zdravý rozum´ a ´zvieraciu kazajku´ spoločenskej mienky= nič nehovoriaceho diktátu ničoho. Fakticky ´spoločnosť´ je iba režim, ktorý si na zničení prírody zakladá a nerobí nič iné ako že ju deštruuje. Zem a každý bióm na nej je 24/7 bombardovaný a zabíjaný. Nič nemôže byť ponechané na náhode, lebo náhoda neexistuje. Nič nemôže byť ponechané na ničom.

Vojna o počasie je vojnou o kontrolu mysli, a kontrolu všetkého čo dýcha. Ovládanie vzduchu cez nanočastice ťažkých kovov je vyhlásením vojny ľudstvu a Zemi. Režim nerobí nič ako to, že hovorí, že nie je nič čo je pravdou a všetko čo nie je, že pravdou je…

Artificiálny svet sociálnych sietí, chemotoxické postreky, a telefóny, ktoré blokujú prácu enzymatických reakcií telá slúžia na pomalú zombifikáciu ľudí a Zeme.

…ľudia budú ako vymenení na tejto ceste z ktorej nie je cesty nazad po čase, ktorý prichádza veľmi rýchlo. Slušnosť je po smrti tam, kde hovoriť pravdu sa rovná samovražde. Slušnosť si v našom režime prísnej kontroly názoru ani necekne.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *