Smer vyhnitá riť

…Režim Smeru Slovensku priniesol vraždu novinára. Prináša devastáciu prírody.

Štandardní politický štandardne zapredaní ČINITELIA, ktorých ich zapredanosť je vlastne ako ich najvyšším štandardom ale aj jedinom istotou, ktorú nám vždy dávajú tj; ĽUDIA POTREBUJÚ ISTOTY, ŽE ICH VŽDY OJEBEME svoje slovo vždy dodržia na dve strany; nám tým, ktorých ojebávajú tých, ktorých nesklamú, a vždy dojebú a na druhú stranu tým, ktorí ich dostali tam kde sú, ktorým do riti lezú. No je to aj chyba vaša a moja, že sme vsadili na takúto pakáž.

Istota, že Smer s nami do budúcna bude hrať iba hru svojich chlebodárcov je stopercentná, že budeme kruto ojebávaní aj ďalej je istá.

Táto istota je niečo čo stále platí. Žiadnu inú istotu ľudia nemajú. Teda ešte jednu nie nezanedbateľnú, že politici Smeru pracujú v službách USA a Americkej Republikánskej strany, ktorej vazalom je celá Európa v, ktorej vládne NATO tvrdou rukou ekonomického diktátu, GMO, vakcinácií, modifikácií počasia cez HAARP a ´chem-o-trails´, ktorou je, že pod patronátom tejto strany sa stáva samotná perspektíva života na Zemi stále mizivejšia.

Smer je pre Slovensko smerom do vyhnitej rite bez budúcnosti, a že čierna diera tejto rite je zo dňa na deň vetšia je vidieť všade. Slováci nemajú k sebe ako etniku žiadnu úctu. Nakoniec to majú v ústave, že na ´etnickom´ tj ´ľudovom´ nakoľko ´ethno´ znamená ľud základe sa človek definovať nesmie. Byť ´Slovákom´je podľa ústavy SR nezákonné.

O ochrane prírody a života tiež nemôže byť ani reči pokiaľ Smer vyhnitá riť bude na pôde Európskeho parlamentu ďalej odsúhlasovať GMO, tony chémie z lietadiel v denno dennej vojne chemickej so Zemou, nikotinoidoch, glyfosátoch, alebo očkovacích látkach pre tehotné ženy, deti plných hliníka na depopuláciu o, ktorých je verejne známe, že skracujú život na polovicu, robia neplodnými a podobne..

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *