Stratená existencia reality; chemotoxickí ľudia ako ekonomické jednotky a národ v pojatí ústavy SR

Existencia predchádza esenciu …povedal veľký Sartre.

Chemotoxickými aerosolovými nanočasticami vo forme ťažkých kovov bária, stroncia, hliníku zombifikovaní ľudia stratili existenciu o akomkoľvek stupni reality. Žijú respektíve živoria mimo akúkoľvek realitu ´prírody´ a ´Zeme´ okrem tej, že ju ničia, že sú súčasťou problému, ktorým je geoinžiniersky experiment, ktorého cieľ nie je úplne zrejmý, ale ktorého následky sú tak hrozné, že samej Zemi sa tu vyhráža vyhorením do tla v celkom reálnom čase sa dejúceho…

Esenciou, ktorá by mala nasledovať ´existenciu´ chcem u moderných chemotoxických ľudí niečo pomenovať, ale rozmýšľam, že čo. Zdá sa veľmi pravdepodobné, že týmto ľuďom niekto to čo bude ich ´esenciou´ musí vnútiť, lebo žiadnu ako prázdne schránky existujúce na k smrti chémiou umorenej Zemi už nemajú.

…ich esencia sa mne javí ako napríklad lámanie ich genómu cez GMO, lámanie ich súkromia cez aerosolové postreky +HAARP, či nanočastice v jedle, vode a podobne. Prebieha proces ich trvalej výmeny by sa skoro chcelo povedať, že prebieha ich výmena, v ktorej technológie suplujú akýkoľvek ´esenciálny zmysel´ života. Všetky činnosti sú zástupnými činnosťami, ktoré v sebe a o sebe nemajú žiadny zmysel a ani váhu. Práca je čas vyprázdňujúcim ničnerobením tj ´kontraproduktivitou´na optimalizovanie efektu výkonu; v rámci zachraňovania života a Zeme, ale  nejestvuje produktivita, lebo tá smie jestvovať iba v rámci absolútneho holokaustovania Zeme denno-denného, ktorého súčasťou je a ako vedľajšia škoda zaniká ´ľudstvo´.

.. ľudia sa stali ekonomickými jednotkami, ktoré riadi jeden bankár, ktorého majetkom sú všetky finančné inštitúty na Zemi.  V Zemi ako táto, ktorá je pod velením štvrtej ríše zla, ktorou je NATO a Uzrael nieto nádeje inej než tej že bude smrť za nami všetkými stáť, aby nás vykúpila zo šialenstva pod, ktorého zlovoľnou mocou nám je súdené živoriť.Štvrtá ríša húfuje celé národy Európy  do vojny s Ruskom to niekedy tak vyzerá o jeho zdroje. Geoinžiniersky experiment v akom sme pokusnými myšami, ktoré denno denne sú namočené do ton chémie, a naložené v tonách vírusov, baktérií, ťažkých kovov máme isto zarobené na megaproblém aj tak, a zdá sa, že vojna, ktorá je hygienou mocipánov ľudstva je v jej dnešnej biologicko-technologickej podobe v plnom prúde to vetšie zlo než rezať sa hlava nehlava do krvi.

Vždy mi príde, ale niečo na tom aj vtipné v akom sebeklame my dokážeme chradnúť a živoriť ani čoby sme reptali. Tak napríklad ako voliča ma prekvapujú niektoré strany s ich náplňou programovou, ktorá má veľmi veľké medzery zdá, ktoré ani nikomu nevadia. Akoby ľudia ani nemali už potuchy o čom to tu celé je. Snáď to nebude celkom od témy, lebo všetko so všetkým súvisí, ale napríklad; strana ĽSNS hovorí o svojom presvedčení aj formou tohoto sloganu; ´ZA BOHA A ZA NÁROD´. Holt je to slogan silný, a chcelo by sa povedať, že keby som tak dodal ´sa nedáme´ by som len podtrhol čo sa sloganom vyjadruje; ´ZA BOHA A ZA NÁROD SA NEDÁME´. Vyjadruje sa tu vyšší princíp na akom chceme robiť politiku, a vyššie presvedčenie, že máme poslanie, že nie sme tu náhodou v týchto časoch skutočne neľahkých. Nedáme sa za svoje presvedčenie, keby aj bolo militantné, a my stáli sme na pevnom fundamente národného cítenia vo viere v pravdu ťažko skúšaného národa. Boh nám je svedkom, ktorého si za sebou považujeme.

Budiž.

No jedno je to, keď v ústave SR ako viem nie je taká možnosť definovať človeka na základe príslušnosti k nejakej ´genetickej´ tj ´rodovej a rasovej´ identite pretože, by sa tým potláčali ľudské práva menšín ako nám o tom hovorí kultúrny marxizmus Frankfurtskej školy, ktorý je dnes víťaziacou ideologickou doktrínou pod rúškou, ktorej prebieha napríklad aj podprahová genocída mladých ľudí a detí. Hovoriť, že ´sme za národ´ v tomto zmysle, že ten tvorí nejakú ´rodovú a rasovú´ genetickú tj prírodnú a spoločenskú tj kultúrnu identitu a jednotu  je proste popri ústavnom popretí ´možnosti národa´ jednoducho absurdné, lebo národ sa ako etnikum definovať nesmie a teda slovo ´národ´ prestáva existovať.

..to len na margo tej ´esencie´, ktorú hľadám a hľadám…ako aj reality, ktorú nenachádzam a nenachádzam.. medzi modernými chemotickými ľuďmi zdá sa už ani za nič na svete…im tá realita nestojí. Holt ´fasbuk´ je modernejší, zaujimavejší, populárnejší ako realita. Že je nástrojom vymývania mozgov sa tam už toľko nespomína..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *