Vítači emigrantov

…tento názov článku už sám o sebe pobavil. Zdá sa, že leniví ľudia na takzvanom ´západe´ nemajú od rozkoše čo robiť len sa nadchýňať samými emigrantmi, ktorých vítajú. Prerozdeľovanie emigrantov tu a prerozdeľovanie emigrantov tam. Všade samý emigrant, všade samá lúza. Ja osobne sa nemám pred lúzou začo hanbiť. Nemám sa začo hanbiť pred lenivými a pohodlnými ľuďmi západnej Európy pre, ktorých sme my z východnej Európy pred pár desiatkami rokov boli ´odpadom ich západnej spoločnosti´.

Donedávna a nie je tomu veru vôbec dávno sme my z východnej Európy boli odpadom, ktorí im slúžil ako odstrašujúci príklad, boli sme chudoba porobená komunizmom, ktorá im nesiahala po členky. Nemali z nás nič, a preto sme pre nich ničím neboli a dneska tomu nie je inak. Sme západom kolonizovaní a fungujeme ako užitoční idioti. Sme využiteľní, zamestnateľní, a disciplinovaní konzumenti ich ´tovarov´, ktoré si samozrejme u nás za lacní peniaz nechajú vyrobiť, aby nám ho mohli predať zase za viac, a zarábať na nás a našej blbosti.

Nie je tomu ani tak dávno čo EU s jej americkou železnou rukou a strategickým ramenom Nato robila etnické čistky v bývalej Juhoslávii, kedy pod tlakom sveta západu z USA , ktorý ožobračoval Nemecko  odpovedal Adolf Hitler vojenskými opatreniami, ktoré vyústili v miliónoch mŕtvych, kedy Stalin ako jeden z najukrutnejších monštier s jeho židovskou Čekou tým najodpornejším spôsobom nechal doslova ´ vyhubiť´ a  ´vymučiť´ milióny úplne nevinných slovanských duší.

História je plná divných vecí. Niekto má záujem na tom aby sa o histórii do kola klamalo. Ešte pred pár rokmi nemali ľudia zo západnej Európy pre východ nič než opovrhnutie. Neboli sme pre nich nič. Čo majú pre nás týto ľudia dnes? Povedal by som, že to isté, alebo ešte vatšie opovrhnutie, ale zaobalené do pretvárky lásky k emigrantom. Nezáleží na tom čo si my myslíme. Dávajú najavo svoje hlboké pohŕdanie pseudo láskou a pokrytectvom, ktoré do neba volá o tom, že čo za dôležitosť tu pre nás emigranti majú. Ale pravda je, že emigranti, ktorých si vychovajú v lacnú pracovnú silu, alebo disciplinovaných konzumentov ako nás, by mohli prínosom ´kultúry´naozaj byť. Čo týti ľudia prehliadajú, a čo my s ktorými sa takto kalkuluje vidíme je bohužiaľ fakt, že emigranti netrpia ani láskou, ani postihnutosťou Európanmi a považujú ich v ich samom vnútri isto za kolonizátorov, ktorým bude treba oplácať tou istou mincou.

Táto luza, ktorú sem chcú prozápadné mocnosti na čele s USA nazvláčať sa podľa môjho súdu, ale nemieni chovať tak ako my; krotkí, zmekčilí, blazeovaní, ľahko buzerovateľní, večne uťahaní, a šikovne asimilovaní. Ako my, ktorým ešte aj naše zapredané vlády, a hlúpe byrokratické inštitúcie, ktorými sa to tu len hemží robia ťažké problémy, ako my mentálne manipulovaní, na sedatívach médií, odchovaní ´facebukom´, a veľmi ľahko zapredaní, bez chrbtových kostí, charakterov, úplne hypnotizovaní konzumom, slaboduchí z pošahaného ´západného vzdelania´ ako neuchopiteľného tak plytkého.

Nemám sympatie k emigrantom pre, ktoré by som ich chválil, ale pokiaľ ide o Európanov mám pocit, že sa veľmi načo tešiť nie je. Radostní vítači, ktorí emigrantom sľubujú ´lepší život´ ho nesľubujú nám napríklad. Aj keď mnoho ľudí z východnej Európy v Bulharsku, Ukrajine, Slovensku, Bielorusku sa so svojim životmi v globalizovanom svete nového svetového poriadku židoboĺševikov trápi enormne. 200 eurové dôchodky od štátu, ktorý sa celý život vozil po chrbtoch poctivých  Európanov, ktorí celý život doslova vydreli za bagateľ, a nie je ich málo. Ale pozor, že sme im už nie dosť dobrí? Že miesto toho aby sa pomery východu a západu zrovnali sa v Európe iba prehlbuje chudoba, a rozdiel medzi bohatými priživujúcimi sa a chudobnými pracujúcimi? My v Európe si potrpíme na bezprávie a krutosť, Dejiny nám to ukazujú. Moria krvi našich bratov a sestier ešte schnú na rukách vrahov, ktorí nám už tu zvláčajú nepriateľov z tretieho svete, ktorí nás majú celkom nahradiť. Chceme asi veľa? Sme postrádateľní pre USA a Izrael?

..jedno čo by som rád videl, by bolo aby oni vítači si urobili výlet do Afriky či odkiaľ sem tá lúza lezie a bojovali tam ´proti rasizmu´, a ´xenofóbii´ so svojou bielou kožou na trhu, a nám normálnym by  sa tu hneď istejšie dýchalo.

Emigrantsvo,ktoré je následkom zámerne vyvolanej ´finančnej krízy´  je top ekologickou témou par excellence a dá sa povedať že pokiaľ sa Európy týka je prílev migrantov za prvé katastrofou geografickou, za druhé ekologickou, za tretie ekonomickou, a to nehovorím ani o tom, že Európa nikdy problémy tretieho sveta nevyrieši, že pokiaľ ide o kvantum ľudí, ktoré sem ´môže´ prísť, keď je to vôbec nejak kvantifikovateľné úmerne ku kapacite Európy pre ´asimiláciu´ do nejakej eko-kultúrnej niky tak to bude vždy mizivé množstvo v pomere k objemu všetkých tých Afričanov, Sýrčanov, a podobne. Jednoducho oni sú z hľadiska počtu úspešnejším druhom ako ´biela Európa´. Tiež treba povedať, že historické paradigmy sa menia často aj tým, že hrubí, a menej ´civilizovaní´ ľudia proste čisto svojou menšou ´kultivovanosťou´ zničia veľké kultúry. Spomeňme napríklad ako padol za obeť jednej vulgárnej židovskej sekte Rím.  Európa je krehkým ekokultúrnym systémom, ktorý nie je ako Afrika. Európa Afriku nikdy nezachráni a to ani vtedy keby nám ju tu ´pán´ Soroš dovliekol celú. Naopak je viac pravdepodobné, že Afrika pod čiernu Zem Európu stihne. Alebo, že my Európania skončíme podobne ako Palestínci ako meso na jatky pre Mosad a Izrael, keď sa tejto spolupráci na svojej deštrukcii vzoprieme.

Ovšem je tu ekonomika, a židia si z ekonomického otroka východného bloku, podobne ako z ekonomického otroka z Afriky urobili svoju otázku, a čo do ceny je to jedno a to isté. Ľudské práva prosím?

 

 

 

 

äs

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *