Vojna, ktorú na celej čiare prehrávame..mor ho hladomor môjho rodu

Kým človäčšina drvivá žije v nejakej bubline bez vedomia seba už pomaly, ktoré stráca… ako stráca ´kontakt´ s realitou…sa realita zdá byť nereálna sama. Realita ako sama vec o sebe, ktorá je nereálna..

No pre ľudí, ktorí ma obklopujú je skutočnosť vymyslená a ich fantázia,v ktorej živoria a kapú ozajstná. Všetkými malichernosťami sveta dnes médiá oplývajú; počuvame o zdraví v doplnkoch, vo fľaškách s ovocnými šťavami, o ´pokroku´ vedy v liečbe rakoviny, a o ekologických témach; sme pobádaní separovať, ekologicki sa aktivizovať, prispievať na rôzne parazitické treťosektorové organizácie a naše hlavy sú gumované vždy tým ako sme tu na Zemi príťažou, ako sme problémom pre ´ekologické stopy´ a podobne. Ruka v ruke s tým ako sme balamutení s výmyslami ako ´globálne otepľovanie´ sme nabádaní byť ekologicky ´zodpovední´ a to tým, že nekupuje plasty, alebo tým, že nežereme maso, alebo tým, že žereme doplnky, ktoré nám majú ´zachrániť zdravie´.

Avšak nič z toho nie je na nič pokiaľ je Zem očkovaná denno-denne tonami chemokoktejlov z lietadiel, ktoré nás zasypávajú 24/7 aby sme vôbec boli chorí, aby sme sa stávali dementnými, aby Zem sama sa stala peklom chemickým. Načo je ekológia vo forme odriekania si nejakých drobností, ktoré pre Zem nemajú žiaden výnimočný dopad, ktoré sú celkom okrajové, keď na Zemi prebieha zámerné ožobračovanie biosféry, ochudobňovanie života na každom fronte, keď na Zemi prebieha zámerné ochudobňovanie všetkého života travičmi biosféry, a travičmi flóry, a fauny, a celej druhovej rozmanitosti.

Táto vojna proti biosfére, ktorú prehrávame je vojnou, ktorú sme si neželali, ktorú sme nechceli. Sme v nej obetnými baránkami, ktoré sú vedené na jatky s vlastným nemým súhlasom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *