Za systémovú zmenu proti režimu

..keď sme sa ocitli v bode a priestore absolútnej totality a kontroly názoru v tom o čom sa nám hučí do ucha, že je ´demokraciou´ a ´slobodou´ je na mieste sa aj ohradzovať proti tomu aby z nás niekto robil ´debilov´…

Keď strany politické nemajú v náplni ich práce hovoriť o bezprostrednej realite žitej a ani o informáciách s, ktorými každý kto si dá tú námahu si ich dohľadať môže pracovať, keď nemajú záujem nám dať tie správne informácie a hrajú akúsi politickú satiru na divné témy ako fašizmus, opozícia, koalícia, alebo .. politická korektnosť musíme sa pýtať za akým účelom sme zaťahovaní do úzu ich povrchnosti.

Režim sám zmenu nechce. Potvrdila to vražda Kuciaka. Napriek tomu sa ľuďom klame až sa hory zelenajú. Strany, ktoré si chcú získať voliča sa nenamáhajú pracovať so správnymi informáciami, ktoré kto chce má. Ich ´rétorika´ sa netočí okolo vecí, ktoré dávno nie sú neznáme vo svete akoby o nič nešlo nám neustále prizvukujú poťahovačky medzi sebou a svoje báchorky o tom ako si lezú do vlasov medializujú.  Avšak každý kto kedy chce viesť dialóg, ktorý má zahŕňať témy, ktoré sa týkajú veci v pravde pravdúcej nepochodí.

Za akého Boha je sa treba skrývať, keď napríklad nie je žiaden problém ako so spoluprácou s Ruskom, tak so spoluprácou s EU? Témy, ktoré dávno v Európskom parlamente sú na stole ako témy v podobe GMO, alebo glyfosátov, či nikotinoidov sú témy, ktoré pánov Slovenských politikov neoslovujú ani do tej miery aby ich brali ako penzum svojej práce. Otázka ´jadrových elektrární´, alebo otázka ´glyfosátov´, či ´nikotinoidov´ je otázkou, ktorá musí byť adresne zodpovedaná, a jasne na ňu musí byť formulovaná odpoveď. Formulované stanovisko.

Nakoľko problémy, ktoré GMO, glyfosáty, či nikotinoidy spôsobujú sú nekonečné nie je možné ich vytesňovať, a zakrývať pod pseudo okrajovými záležitosťami ako 1844, alebo podobným popichovaním. Strana, ktorá neberie žiaden ohľad na spomenuté témy, a neberie ich vážne je  na smiech, a nie je nič vážne na týchto ťahaniciach o číslach. Nie je nič dôležité na bezpredmetnom popichovaní, ktoré je liatím benzínu na oheň režimu.

..v momente kedy je na Zemi páchaná sabotáž či už v podobe chemtrails;https://www.peticie.com/stopchemtrails

Alebo sme pod neustálou kontrolou ´sociálnych sietí´, kde si máme vymieňať ´informácie´, ktoré nám politici nedajú? Máme tu vyzerať ako banda konšpirujúcich bláznov už len preto, lebo človek, ktorý je dosť antikonšpirátorom, aby narábal s číslami ako 1844 nemá dosť odvahy nato aby povedal, že o dávno-pradávno známom fakte či už GMO, glyfosátov, chémie v stratosférických rozstrekoch na modifikáciu počasia, ktoré sú dávno známe, a široká verejnosť nehovoriac o odborníkoch z každého fachu o nich hovorí a vie,nemá on ani pol slova vo svojich programoch?

Je blbosť o vystúpení z NATO hovoriť v súvislosti s modifikáciou počasia tonami chémie, ktoré dávno v Európskom parlamente sú známe témy? Zakazuje ústava SR hovoriť o niečom o čom v EU sa dávno diskutuje? Zakazuje hovoriť o tom, že sa to zakazuje diskutovať? Je blbosť hovoriť o vystúpení z NATO v súvislosti s tým, že Putin sám sa k ´modifikáciám počasia´ stavia skôr skepticky? Keď chodím s petícou a pýtam sa ľudí prečo chcú zotrvať v NATO sa mi dostáva odpovede, že NATO nás chráni pred Putinom. Tieto dezinformácie politikom z ĽSNS nedvýhajú tlak, aby ich dementovali?

Prečo mlčať ku glyfosátom, k nikotinoidom, alebo ku GMO?, či atómovej energii vo veku, kedy svetu hrozí zánik z Fukušimi Pre politické strany, ktoré sa oháňajú číslami ako 1844 zrejme nie sú tieto problémy dosť vážne nato aby poslúžili ako istota, že NATO to s nami dobre nemyslí. Nie sú dosť vážne ani nato, aby sa k nim vyjadrovali, aby zaujali stanovisko, dokonca ani dosť nato,aby pravidelne o nich prinášali informácie, aby po pravde informovali, aby dávali ľuďom šancu sa správne rozhodovať v otázkach ich života a smrti.

Tieto témy proste pre ĽSNS nie sú témami, a nie je treba k nim mať ani len postoj, ani ich adresovať.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *