1 % alebo 5 % divočiny ako spása Smeru SD

Smer je jediná strana v štáte ktorý je celkom dysfunkčný, vyrabovaný, a v ktorom ľudia živoria na smiešnych platoch, kde sú vysídľovaní občania, kde sa nerodia deti.   Smer je štát. Maškaráda volieb. Pre túto ´stranu´, ktorá sprivatizovala štát ako nejakú sro je dnes bez problémov nám dávať slobodu, ktorá je poznanou nutnosťou našej poroby ich choromyseľnej nadvlády.

Máme slobodu. Týmto slovom si zapcháme huby. Máme slobodu slova? Keď nám slovo nikto nedal? Kde je kto by nás zastupoval pred štátom Smeru? Kam sa máme uchýliť, keď si Smer uzurpoval štát, ktorým sme my občania?

Keď môj dedo budoval Slovenskú republiku, štát a krajinu sebestačnú zrejme by ho nebolo ani vo sne napadlo, že príde deň, keď napríklad jeho vnuk bude sa utiekať k tretiemu sektoru, aby ten pred Smerom zachraňoval ´prírodu´.  Smer je najnekologickejšia strana snáď v histórii Slovenska a Žiga je najodpornejší zlodej a vrah slovenských lesov aký kedy chodil pod slnkom. Treba povedať, že táto oligarchická socio ekonomická formácia patologických zlodejov a klamárov napríklad hovorí aj to, že na východe SR nie je nič. Pokiaľ ide o prírodu tak to pomaly začína platiť, lebo napríklad okolie Bardejova Žigove likvidačné firmy už majú na lopate a kolenách, a tam kde boli kedysi krásne lesy vidíme iba mesačné pustiny po tomto monštre ľudskom. Viac k tomu poukazujeme vo filme Biele Vrany s Lukáčom. Ďalšia vec, ktorá tam kde nič nie je údajne, ktorá by nemala byť a brať by bola smrť, ale tiež sme sa presvedčili o opaku, a na rozdiel od tvrdej a nekompromisnej propagandy Smeru vieme, že smrť tu kde nie je nič práve je a berie, lebo zabrala napríklad na Kuciaka.

Smer je strana, ktorá rabuje Slovenské lesy teda lesy štátne, lesy občianskeho slovenského štátu, ktoré naši dedovia Slovania zakladatelia tejto krajiny pomáhali utvárať pre nás, aby sme mali prírodu a poznali jej krásu na úplne a absolútne zničujúce maximum bez akýchkoľvek škrupulí je tam v tejto strane človek, ktorý bez akýchkoľvek výčitiek svedomia ničí všetok majetok nám občanom spoločný, ktorý má on zveľaďovať. Vďaka tejto neukáznenej menšine zo strany Smer asociálna…kracia/doplnte si sami aké hovno tam chcete/ sme tu všetci obeťami devastácie prírody úplnej a kompletnej, ktorú svojím mlčaním schvaľujeme. Táto neukáznená minorita zlodejov a patologických klamárov ´núti´ nejaký tretí sektor do vopred prehraného boja do divadlo o prírodu s nimi bez nás, aby ten ´zachraňoval´ 1 % alebo 5 % kým oni svojvoľne rabujú 100 % štátnu prírodu, ktorej by sa v právne občianskom štáte nemali právo ani len dotknúť; tu si oni  z rabovanie prírody urobili biznis, kde ich firmy majú v područí pro –forma uskupenia ako ´štátne lesy´ a pod, kde my nemáme šancu prehovoriť do rabovania 95-99 % našich lesov a našej prírody, lebo my občania SR sme braní za nesvojprávne ovce, ktoré potrebujú ´tretí sektor´ aby im zachraňoval zbytky po prírode aby sa nepovedalo, že prírodu tu niekto nechráni. Ale pre mater matere nie je ochrana prírody prvoradým štátnym záujmom, a nie je povinnosťou občianskou to, aby sme my občania chránili 99 % našej prírody ak nie 100 % a aby sa ani 0.0000000 % tejto prírody nedostalo do rúk bezcharakterným a slabomyseľným čavargošom ako Žiga?

Potratili sme my Slováci rozum, že tretiemu sektoru nechávame zodpovednosť za našu prírodu, ktorá je plným právom naša, lebo my sme štát a nie nejaký Smer SD? Alebo sprivatizoval Smer SD aj nás? Sme my súčasťou tejto známej firmy bez možnosti byť v nej podieľnikom? Od prírody, ktorá nám právom patrí nás delí Smer SD. Potom tu je tretí sektor ako Vlk, ktorý maže medové motúzy o ´ 1 % alebo 5 % ´ divočiny, ktoré majú ´spasiť svet´. Spasiť svet? Svet, ktorý je devastovaný, rabovaný, v ktorom príroda ako tá v SR denno-denne dostáva rany pod pás,  a je úplne bezhlavo mordovaná? Viete akú toto má logiku? Logiku toho, že  ´1 % alebo 5 % ´ ľudí zo Smeru SD zachráni 95%-99% nás. Veríte, že Smer SD vás chce zachrániť? Že Smer SD chce 95%-99% prírody  uchovať, keď s ním musí tretí sektor zvádzať boj na život a na smrť o 1% alebo 5 %  divočiny, ktorá počujete dobre ´spasí svet?´ Podľa tejto logiky to bude 1% alebo 5 % oligarchov Smeru, ktorí zachránia nás 99% ľudí SR!   

 Nechávame o sebe rozhodovať ľudí, ktorí by nám mali pucovať topánky?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *