Defétistická kritika

Keď si niekto chce z ľudí vychovať ekonomických otrokov tak si z nich nevychová pánov.

Kým sú v SR ľudia, ktorí možno trpia komplexom otroka, keď pracujú v otroctve za 400 eu na mesiac tak je určite v SR aj taká vrstva ľudí, ktorým toto panstvo otroctva vyhovuje.

Prirodzený výber otrokov v SR, ale nemá s prírodou a Darwinským konceptom veľa spoločného nakoľko tu ide o metafyziku otroctva tj ´celé pachtenie sa porobeného národa´ je dobre premyslené, a prešpekulované bez neho samého a je to celé o ňom samom.

Kto by si z národov a národných štátov chcel vychovať pánov, a mať v nich nepriateľov teda konkurentov? Konkurencia, ktorá je aj medzi nadnárodnými spoločnosťami, ktoré nerešpektujú ani etnické, ale ani etické princípy je veľká. Legislatíva v SR hovorí, že formulovať zákony na ´etnickom princípe´ nie je dovolené. Vidíme prečo asi. Nadnárodným otrokárov by to nevyhovalo. My nepotrebujeme mená, nepotrebujeme identity, a ´naše´ zástupné demokracie o svojich stádnych otrokoch rozhodne nerozhodujú v rukavičkách.  Sú predĺženými rukami mocností, ktoré si rozdelili svet aby v ňom panovali..

..no, a Slovenskí otroci sú z tých najlacnejších a Fico vie, že konkurencia by musela sa ísť potrhať o týchto ekonomických otrokov, kým otrokári  vedia, že tu majú dvere vždy dokorán. A Fico nás rozhodne nepredáva draho.

Fica rozhodne draho nevýdeme. Národ krotký, tolerantný, vychovaný k poslušnosti, otroctvu s povoľnou náturou, submisívnou mentalitou dobre zodpovedá nárokom EU. Multikultúrny národ bez identity ; jedine, žeby tou bola ona otrocká mentalita, identita ekonomická,   a úplná poroba, národ bezprízorný, orabovaný, ktorého dlh vystúpil na 41 miliárd euro. Kde každý občan je zadĺžený po uši ešte len príde na svet Slovenska krásny.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *