Plod boha v zárodku

Brány chemických nebies sa otvárajú dokorán. Nebo roztrhané chémiou a koktejlov otráv všetkého druhu. Techno-monopol odzbrojuje bezbranné obete nič netušiace chodiace po svete. Zem ako ju nepoznáme sa rúti po špirále do najnižšieho bodu kde sa ľudstvo kedy nachádzalo. Kabala trilionárov experimentuje s holými životmi všetkého čo sotva a ledva, ledva dýcha. Pohľad do kedysi modrého neba je odstrašujúci v priepasti prázdna končia všetky smrteľníčky a smrteľníci. Opona je dole a morálka asi zaspala dobu.

Keď je všetko dovolené sú všetky pravidlá porušené. Svet kde žijeme je svetom, ktorý si istí ľudia kúpili. Dostojevski avizoval smrť morálky ako Nietszche smrť Boha. Militaristický komplex , ktorý si podrobuje planétu kontrolou počasia via technológie ako HAARP+manažment solárnej radiácie aka chemtrails nepozná zľutovanie a bez milosti hrozí miliardám ľudí, ktorí sú nútení pod rúškom moci vdychovať sajrajt toxického spádu deň čo deň a noc čo noc smrťou, ktorá si ich doberá pomaly, ale iste.

Vo vzduchu doslova a do písmena vysia megatony chémie. Ženy a muži sa stávajú neplodnými, ich telá sa obracajú v prach za pochodu. Po celej zemeguli vymierajú stromy a biosféra dostáva úder po údere pod pás ako na bežiacom páse. V tomto hororovom nečase smrti sme odkázaní na debilné mobily cez, ktoré nás ako očipovaných kontrolujú a majú pod neustálou kontrolou,za maskou sociálnych ´bukov´ sa skrýva netušený horor veľkého brata, ktorý je nám permanetne v petách. Za živa nás zombifikujú a naše bunky sa toľkou chémiou dusia. Neexistuje očistec a naša smrť je jasná vec.

Predali nás vlády, médiá, korporácie, a na planéte, ktorá je smetiskom -dejiskom kozmického holokaustu sa boríme medzi teknow-how výdobytkami trilionárov, ktorí nemajú čoby robili lepšie

ako zabíjať.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *