Rôzne lode a jedna ponorka..

Vyzabíjame tisíce.

David Keith, Geoinžinier pracujúci na modifikáciách počasia

Ľudia možno prišli na rôznych lodiach, ale dnes sme na jedinej jednej, ktorá sa potápa. So 100  % istotou.., že to zle skončí sa v podstate dá povedať. Nehovorí sa to, aby sa ľudia držali v kľude ako indické kravy, ktoré nemajú robiť paniku, a sú pod žiarením telefónov celkom pasívne a nebojovné. Takto aspoň ukazujú testy na krysách, ktoré vystavené tomu žiareniu celkom nemajú záujem o boj, alebo celkovo ich agresívny potenciál upadá. Apatia a popieranie naprieč celou spoločnosťou musí byť; je držaný súlad nad spoločnosťou ako ochranná ruka štátu skorumpovaných elitami, ktorí dozerajú na hladký chod spoločnosti do absolútneho zániku.

Nikto nesmie panikáriť. Je doslova zakázané sa báť, alebo byť na pochybách. Každému sa marí o slobode. Sloboda je osobnou vecou, ktorá je v osobnom vlastníctve je však ten, ktorý je ´slobodný´. Kým človek sleduje súvislosti až k bezprostrednej hrozbe by sa mohol pýtať s tým múdrym pýtaním; ´AKO VYSVETLÍTE ĎALŠEJ GENERÁCII, ŽE ZNIČIŤ ZEM BOLO DOBRÉ PRE EKONOMIKU´?

Nikto do slobody kohokoľvek zasahovať nemôže mi je stále trepané. Čo to je sloboda? Povedzme, že je to sloboda si ´robiť čo chcem´. Máme ako spoločnosť možnosť si robiť čo chceme? Respektíve ako si ako spoločnosť vieme ´robiť čo chceme´ keď si každý z nás samostatne chce robiť čo chce on a má k tomu slobodu? Je možné povedať, že si ako spoločnosť všetci z nás robia čo chcú preto, že si každý z nás robí čo chce, že ako spoločnosť máme spoločné to čo spoločne si chceme ´robiť´?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *