..štát necháva každého hladným.

Skutkom, ktorý sa nestal, že štátu mafia vyhlásila vojnu? A štát, ktorý občanov zdiera a zdiera celkom bez hanby, ktorý funguje na úkor občana ten nevyhlásil vojnu svojím občanom? Na konkrétnych činoch sa ukáže či ten štát funguje ako má, alebo nefunguje.

Pokiaľ ide o odstráňovanie ľudí /mafia stranou/, buzeráciu, šikanu, podplácanie, byrokratický aparát, dlhy, tunelované eurofondy, rozrabované lesy, tretí sektor na koni tak štát na konkrétnych činoch dokazuje svoju policajnú autoritu, ktorú si uplatňuje. Bežní ľudia iba sa krčia v myslení zo strachu, v temnom lese ignorácie, v ktorej žijeme.

Ekológia necháva každého chladným. Prečo? Lebo štát necháva každého hladným. Kde sú práva na prácu, na bývanie, na ekológiu? Na čerstvý vzduch, čistú vodu, zdravé potraviny? Základné ľudské práva? Štát vyhlásil vojnu ľuďom v každom odvetví v, ktorom na ich úkor bohatne. Bohatne na lacných potravinách, ktoré platičov zdravotného poistenia prichádzajú poriadne draho. Bohatne na žobračenkách, či všimnom, ktoré občanovi vykorisťovanému ako almužnu predhadzuje, bohatne na chemických liekoch, bohatne na rabovaní prírody, krajiny, degradovaní krajiny poľnohospodárskej industrializmom, a technickými plodinami.

Chladný štát je netvor, ktorý necháva ľudí hladovať, a umierať. V zdravotníctve ako priznáva Ficov minister ročne umrie 3000 ľudí, ktorí by umrieť nemuseli. Mašinéria štátu funguje na smrti sa zarába najlepšie. Čím viac chorých, otrokov, ktorý za almužnu otročia, čím viac buzerácie zo strany štátu, ktorý nemá protiváhu tým viac to hraje do karát absolútnej moci politikov a ich šedých eminencií v pozadí, ktorí sú skorumpovaní absolútne.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *